Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

vernalisadonis

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O vernalisadonis

Converted

 1. vernalisadonis

  co polecicie...?

  "Nowy car" Stevena Lee Meyersa. Jest to biografia Putina. Od narodzin po współczesne czasy. Książka napisana lekkim językiem. Dużo różnych spraw można sobie przypomnieć np: Kursk, zabicie Politkowskiej, Litwinienki, wojna w Czeczenii, zajęcie Krymu.
 2. Laila Shukri "Jestem żoną szejka" Pod tym pseudonimem kryje się polka, która wyszła za bogatego szejka. Pisze w książce o tym, jak jest przez niego traktowana i ogólnie o arabskiej kulturze. Nazwiska swojego oraz istotnych szczegółów nie ujawnia, żeby jej nie skojarzyć. bo za takie pisanie w arabskim świecie można mieć poważne konsekwencje.
 3. Ostatnio miałem fajny nakręcany zegarek na rękę ale został mi ukradziony. Mam w domu jeszcze zegarek komunijny, który dostałem od rodziców w 1997r. Muszę tylko pójść do zegarmistrza, żeby baterię mi tam włożył. Staram się nosić ale nawyku jakiegoś takiego nie mam.
 4. vernalisadonis

  Aktualnie czytam...

  [quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=6320]Dafne[/url]"][post]193006[/post] [ref]vernalisadonis[/ref], ja dotrwałam do końca i nawet napisałam opinię na moim blogu (link w profilu). Obecnie czytam [i]Doktora sen[/i] od Stephena Kinga. [i]Moralność pani Dulskiej[/i] czytałam, fajna.[/quote] Gratuluję wytrwałości ;)
 5. Na początku jedno do drugiego się czaiło. Każdy z nas chciał ale nie miał odwagi tego pierwszego kroku. W końcu jak "przełamaliśmy lody", to pocałunków nie było końca.
 6. Ja mam za to inny problem. Jak przytyć chociaż trochę 183cm i 63kg. ;(
 7. vernalisadonis

  Problemy ze snem

  Ja oglądam TV i ustawiam go na wyłączenie za 60 czy 90 minut. Przeważnie działa
 8. vernalisadonis

  Aktualnie czytam...

  "Zemsta Nilu" - Wilbur Smith Ostatnio jakoś ciągnie mnie do przeczytania "Moralności pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej [quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=6320]Dafne[/url]"][post]192923[/post] [i]Zbrodnia i kara[/i] F. Dostojewskiego.[/quote] Czytałem to ale w 2/3 przerwałem. Książka ponad moje siły.
 9. Z doświadczenia wiem, że postanowienia noworoczne szybko się kończą. Jak człowiek coś chce w życiu zrobić, to nie musi czekać z tym do Nowego Roku.
 10. [quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9051]Fajtula[/url]"][post]192535[/post] [quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8964]kro.pka[/url]"][post]192529[/post] Śmiejąc się, świat wydaje się od razu piękniejszy....[/quote] I przyciąga, daje wyraz akceptacji, zachęty, nawiązania komunikatu.[/quote] U mnie jest z tym problem. Owszem czasami uśmiechnę się ale przeważnie dużo osób szczególnie w pracy mówi mi, że wyglądam jakbym siedział tutaj za karę lub coś w tym stylu.
 11. U mnie to jakoś jest dziwnie, bo jestem ze swoją dziewczyną od jakiegoś czasu, a nigdy jej to nie powiedziałem, chociaż jest bardzo wspaniałą i wartościową osobą. Za to mówię do niej kochanie, ukochana.
 12. vernalisadonis

  pijecie kawe?

  Nie, nie i jeszcze raz nie. Kiedyś wypiłem trochę kawy, to o mało co nie zwymiotowałem. Lubię ją powąchać. Cappucino
 13. Dziękuję dużo osób mi tak mówi albo że mam oryginalne imię. Z czasem się do niego przyzwyczaiłem
 14. W całej komunikacji miejskiej, autobusy, tramwaje, metro kolej aglomeracyjna. Interesuje się tym całe życie i tak już mi zostanie.
 15. Różni są ludzie. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zrobił coś dla innego i nawet podziękowania nie dostał.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...