Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bogda

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral

1 obserwujący

O Bogda

Ostatnie wizyty

139 wyświetleń profilu
 1. Bogda

  Męski makjiaż

  Każdy ma prawo do własnego zdania ale to nie znaczy, że inni "muszą" myśleć identycznie. Mnie się podobają goście dbający o siebie i czyści... Długie zadbane włosy, delikatny makijaż, kolczyk w uchu ... taki facet, co to potrafi guzik sobie przyszyć, barszcz ugotować czy okno umyć...To mój ideał XXI wieku. Szkoda tylko, że już nie jestem "do wzięcia".
 2. Bogda

  Męski makjiaż

  Gdybym była dużo młodsza i miała możliwość, to skusiłabym się na takiego mężczyznę... któregokolwiek z nich.
 3. Nie wiem co we mnie siedzi... ale w oczach innych jestem "nie do odbioru". Nikogo nie obchodzi co dla nas ważne, co czujemy i jakie emocje kształtują nasze zachowania- ale czy odpowiadamy ich oczekiwaniom. Dlatego bawią mnie opinie ludzi, którzy mówią, że jestem wiedźmą... A przecież bycie wiedźmą (ta, która dużo wie) jest komplementem w przeciwieństwie określenia : niewiasta (ta co wie niewiele)... Więc bądźmy sobą, a jak komuś to nie odpowiada- to wypad..!
 4. Bogda

  Męski makjiaż

  Męskość to nie wygląd ale osobowość. Gdybym miała dziś wybierać, wolałabym męskiego pięknisia na skuterku niż "prawdziwego" mężczyzny z brudnymi pazurami i dwudniowym zarostem który "pachnie" piwem i zawartością kanistra...
 5. Piekło czy niebo i dla kogo..? Jeśli ateista żyje etycznie (zgodnie z rozumem i sumieniem bo dekalogu nie czytał) - powinien trafić do nieba... ale nie wierzy w boga, nie bije mu pokłonów, nie wielbi, więc powinien iść do piekła . Czy bóg jest narcyzem i oczekuje hołdów, uwielbienia..? Jeśli tak, to pójście do nieba nie jest nagrodą lecz karą...
 6. Bogda

  Czytasz Biblie ...

  Przeczytałam prawie cała biblię a zajęło mi to 8 lat. Czytałam "ze zrozumieniem"- na ile to w przypadku biblii jest możliwe. Ale cieszę się z tych 8 lat bo to doprowadziło do bardziej krytycznego spojrzenia na instytucję kościoła. Pogłębił się więc nie tylko mój ateizm ale narodził się antyklerykalizm. Patrząc na to , co teraz nareszcie wychodzi na jaw- wiem, że wybrałam dobrą drogę .
 7. Bogda

  Męski makjiaż

  Aktorzy (wszyscy) malują się lub są malowani. A dlaczego ma być to tylko na scenie..? Takie dzielenie na babskie i chłopskie zwyczaje zakrawają na małomiasteczkowość... Mamy XXI wiek a zapatrywania jak w średniowieczu. Ale spoko... Do męskich kucyków , koczków czy kolczyków- też musieli się ludziska przyzwyczaić i zaakceptować. Ja noszę spodnie od kiedy pamiętam. a to ponoć jest PANU obrzydliwe (jak twierdzi pewien facet w czarnej sukience)... Na początku też patrzono na mnie spode łba i co..? - I Gitara..!
 8. Bogda

  Najbardziej gra brutalna to ?

  ostatnie Far Cry.
 9. W tym filmiku pokazano sytuacje wynikające z nieuwagi gracza a nie z winy gry... (nie licząc bugów- ale te są w każdej grze). Ja się teraz dopiero zaczęłam nudzić, gdy wprowadzono tryb defensywny. Nie ma to jak w becie.. Grając bandą można było kogoś złapać i wrzucić między aligatory, związać a potem zrzucić z wysokiego mostu do wodospadu... i uchodziło to nam prawie bezkarnie. Teraz nuda- jak zastrzelisz wędkarza to to zaraz cię ścigają by zabić i jeszcze z kasiory okraść...
 10. Bogda

  Feminizm

  dzieki feminist.wmv
 11. Bogda

  Feminizm

  Słyszę wiele słów krytycznych pod adresem ruchu feministycznego. Ci "mądrzy" krytykanci nie wymieniają o jaki prąd feministyczny im chodzi ... W ten sposób krytykują wszystko jak leci. Czy to mądre..?? A co o feministkach -(nie mam na myśli feminizmu radykalnego)- sądzą nasze panie... ?? Ja przez wiele lat nie zdawałam sobie sprawy, że jestem feministką... a jak to wygląda u was..??
 12. Bogda

  Święto Kobiet

  Międzynarodowy Dzień Kobiet, ustanowiono w 1910 roku . Domagano się prawa kobiet do głosowania i obejmowania stanowisk publicznych, praw kobiet do pracy i szkoleń zawodowych oraz zaprzestania dyskryminacji w miejscu pracy. To, co dzisiaj mają kobiety , to właśnie zwycięstwo sufrażystek...tylko czy ktoś chce o tym pamiętać..? Ich walka zostały okupione śmiercią wielu z nich, i to po to, abyśmy dziś miały prawa a nie tylko obowiązki. Dopiero współczesność zrobiła z tego święta - parodię, symbolem której jest obowiązkowy tulipan . Wygodniej jest nie widzieć, że i dziś potrzebna jest walka kobiet o to, co przecież już kiedyś dla nas wywalczono...
 13. Kobiety powinny znać swoje miejsce ...
 14. Mam przyjaciół ze strefy LGBT ... w tym sześciu gejów ... Uwielbiam ich towarzystwo. Są zadbani, czyste paznokcie , zdrowe zęby, wyprasowane koszule, potrafią rozmawiać i słuchać, nie narzucają mi swojego zdania czy poglądów, nie oceniają i są chętni do pomocy.... Nie interesuje mnie kto komu pierwszy mówi "dzień-dobry" po przebudzeniu- oni też mi do sypialni nie zaglądają... Gdyby ci "prawdziwi faceci" byli im podobni- byłoby fajnie..!
 15. Bogda

  Udział w grach Multiplayer

  Nic z tego... Od kilku lat gram w stałym składzie. Jest nas czterech starych wymiataczy ale jest też dwóch adeptów, którym łaskawie pozwalamy dołączyć jeśli jest to gra swobodna. W coopach obywamy się bez nich.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...