Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

maja

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1234
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O maja

 1. maja

  Nuda w hipermarkecie?

  [quote="Atena"]maja, to Twoje wypróbowane pomysły? :D[/quote] No tak :-P :mrgreen: 8-) Najpierw sprawdziłam na sobie jak to działa , bez testów nie wkleiłabym tego tutaj .Chciałam jeszcze więcej takich pomysłów przetestować , ale już wpuszczać nigdzie mnie nie chcieli i odpuściłam :lol: Mnie najbardziej rozbawiły 5,10 i 14 :mrgreen:
 2. maja

  Nuda w hipermarkecie?

  1. Weź 24 pudełka z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi. 2. W dziale elektronicznym ustaw budziki tak, by dzwoniły co pięć minut. 3. Zrób smugę z soku pomidorowego prowadzącą do toalet. 4. Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem: "Kod 3 w dziale AGD". Zobacz jak zareaguje. 5. Podejdź do okienka ratalnego i poproś o raty na paczkę M&M-sów. 6. Przesuń znak "Uwaga. Mokra podłoga" na wykładzinę. 7. Rozbij namiot w dziale kempingowym i powiedz innym klientom, że ich wpuścisz pod warunkiem, że przyniosą poduszki. 8. Kiedy ktoś z obsługi spyta cię, czy może ci jakoś pomóc, załkaj "Czy nie możecie po prostu zostawić mnie w spokoju" i rozpłacz się. 9. Spójrz prosto w kamerę ochrony i potraktuj ją jak lustro dłubiąc sobie w nosie. 10. Oglądając broń w dziale myśliwskim, spytaj sprzedawcę czy wie, gdzie możesz kupić leki antydepresyjne. 11. Biegaj po sklepie z dziwną miną, nucąc motyw z "Mission Impossible". 12. W dziale samochodowym pozuj na Madonnę, używając lejków różnej wielkości. 13. Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać, wykrzykuj "WEŹ MNIE! WEŹ MNIE!". 14. Kiedy z głośników podawać będą jakiś komunikat, upadnij na ziemię, przybierz pozycję embrionalną, chwyć się za głowę i krzycz: "O nie, to znów te głosy!". 15. Wejdź do przymierzalni i krzyknij naprawdę głośno: "HEJ, papier toaletowy się skończył!!!"
 3. Co prawda ja mam już teściów od dawna , ale pamiętam pierwsze spotkanie :mrgreen: Stres był rzecz jasna, ale to chyba normalne :-) Teściów poznałam u nich w domu i trójkę rodzeństwa mojego męża.Pierwsze wrażenie? Spokojna rodzina , zupełne przeciwieństwo mojej.Relacje? Bardzo rzadko dochodzi między nami do zgrzytów.Teściowa ,to mądra kobieta i szanuję ją ,choć ma też i wady , ale kto ich niema. Z teściem można konie kraść ;-) Ale nie zwracam się do nich- mamo , tato . Dla mnie są to teściowie , a nie rodzice.
 4. Miałam dodać swoje , ale jeszcze nie zrobiłam :-P Dodam innych :mrgreen: [center][url=http://www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/448/bcb525a839807cd0med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/443/2967874fe85656efmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/442/6efdb5e48a921e9amed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/316/c5ad5812f1323686.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images37.fotosik.pl/52/cac330dff392d158med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/316/f2fb24180c6f9119med.jpg[/img][/url][/center]
 5. Etam , to nic strasznego :-P :bojesie: [b]kuriaki[/b], zawału prawie dostałam .Teraz będę domagała się odszkodowania od Ciebie :amasz:
 6. maja

  Kochać dwie osoby

  [b]fortuna[/b], nie spotkał się z nią , ale chce to zrobić .Nie wiem jakie ma plany , jak chce to zorganizować i czego oczekuje na tym spotkaniu , bo nie wnikam , ale czuję że się boi . Nie rozczarowania , a wręcz przeciwnie ,że zabrnie jeszcze dalej . Wcześniej , czy później i tak będzie musiał coś z tym zrobić , bo raczej do końca życia tego nie będzie ciągnął . Albo samo się rozstrzygnie gdy coś wyjdzie na jaw.
 7. maja

  Kochać dwie osoby

  ;-) No właśnie , jak myślicie , czy można kochać dwie osoby na raz? Pytanie wynikło stąd iż mój znajomy twierdzi że kocha swoją dziewczynę z którą jest od kilku lat , ale niedawno poznał inną na necie i mówi że w niej się również zakochał , że kocha obie,kocha prawdziwą miłością. A ja jakoś sobie tego nie wyobrażam.
 8. maja

  Świadomy Sen

  Świadomy sen to umiejętność świadomej kontroli swojego snu, dzięki czemu możesz zrobić w nim WSZYSTKO co tylko chcesz i co sobie jesteś w stanie wyobrazić. Co więcej w świadomym śnie odczuwasz i doświadczasz wszystko tak jakbyś to robił w rzeczywistym świecie...a nawet jeszcze mocniej i bardziej intensywnie. Więcej o świadomych snach i sposobach na ich kontrolowanie [url=http://www.eioba.pl/a78607/swiadomy_sen_pelny_kurs_jak_nauczyc_sie_snic_swiadomie]TUTAJ[/url]
 9. maja

  moda ślubna

  Przypomniał mi się mój koszmar z tym że dziewczyna miała też czarny welon. Nie , nie ,nawet tylko dodatki czarne zle mi się kojarzą ,to nie w moim guście.
 10. maja

  A Ty masz jakieś fobie?

  Strach przed pająkami jest częstą fobią , którą i ja posiadam , więc dziwna raczej nie jest :-) Boję się również różnych robaków . Takim strachem mniej spotykanym u innych są mosty ,przez które boję się przechodzić ,miewam z nimi koszmary . Mam też lęk wysokości ,boję się ciemności i duchów :-P
 11. Przez teściową zostałam zmuszona do obejrzenia kilkudziesięciu odcinków tego serialu :-) I muszę stwierdzić iż oprócz mieszania się w kółko wszystkich :mrgreen: nic się tam nie dzieje , jak brakuje ludzi do tworzenia kolejnych "rodzinnych" związków , to bardzo szybko kogoś znajdują ... Tasiemiec nie do pobicia :-)
 12. [quote="młoda"]ale jak szpecą ciało po wyjęciu kolców...[/quote] Nie widziałam , ale też myślę że po ich wyjęciu na plaży lepiej się nie rozbierać :mrgreen: [quote="Aillin"]Świetny jest motyw z takim gorsetem na szyi, delikatne kółeczka i tak samo delikatny łańcuszek, [/quote] Takich fotek nie znalazłam , ale mam pierścionek , który o dziwo podoba mi się :D Zastanawiam się jak to się wkłada i zdejmuje . [center][url=http://www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/310/e161ac98d6462d03.jpg[/img][/url][/center]
 13. [quote="Atena"]Teraz z każdym rokiem coraz młodsze robią się bezczelniejsze i pozwalają sobie na coraz więcej [/quote] Zgadza się Atena . Jednak wydaje mi się że nie w biciu lub nie biciu tkwi problem , ale w tym że rodzice za mało czasu poświecają dzieciom .Wiekszość rodziców jest zabiegana , kiedyś to trochę inaczej wyglądało ,odwalili swoje godziny pracy i na tym koniec , a teraz ludzie mają własne firmy dla których poświęcają 20/24h,biorą nadgodziny , aby jakoś żyć i aby nie być gorszym od znajomych ,( bo oni mają lepsze auto i ja też chcę ), wyjeżdżają za granicę , aby dorobić się czegoś itd...kiedyś to życie toczyło się jakoś wolniej. Teraz dzieci często zostają same , robią co chcą , nie mają z kim porozmawiać , biorą przykład z wiecznie zdenerwowanych rodziców , którzy często tylko wrzeszczą "nie mam czasu" , "jestem zmeczona", "daj mi spokój" itd... Dlatego też myśle że to nie brak bicia , a brak poświecenia i czasu rodziców jest powodem coraz gorszych pokoleń.
 14. Ostatnio naoglądałam się kolczyków w takich miejscach że aż mnie głowa rozbolała :-P Tutaj np. mamy gorset :-) [center][url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/430/e81d288fcf17a69bmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/46/1b0e5c579ca34c84.jpg[/img][/url][/center]
 15. Gwiazdy tańczą na lodzie :-) [center][url=http://www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/46/452466cbcc3ad106.jpg[/img][/url][/center]
×
×
 • Dodaj nową pozycję...