Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Fedorowicz

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  791
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Fedorowicz w dniu 10 Października 2020

Użytkownicy przyznają Fedorowicz punkty reputacji!

Reputacja

24 Neutral

O Fedorowicz

Converted

Ostatnie wizyty

345 wyświetleń profilu
 1. Widać na forum ogromne zainteresowanie niepodległością Polski i wolnością Polaków. Taki patriotyzm cieszy !
 2. PILNE ! Marsz o Niepodległość 2020 ! Transmisja NA ŻYWO WREALU24 ! WOLNOŚĆ I NIEZAWISŁOŚĆ !
 3. Fedorowicz

  Rocznica związku

  Dobry pomysł ten misio..poszukamy na śmietniku.
 4. Fedorowicz

  Co na zmarszczki?

  Starość nie radość, na nic smarowania. Ze śliwki suszonej nikt nie zrobi świeżej.
 5. Fedorowicz

  soki warzywne

  Tak wyglądają po tej kuracji:
 6. Fedorowicz

  Kobiety.

  Co za podłość zamordować własne dziecko !
 7. Podczas pogrzebu znanego i szanowanego rabina w izraelskim Aszdod policja izraelska brutalnie zaatakowała chasydów za nieprzestrzeganie dystansu i noszenia masek. Chasydzi stawili opór i wznosili okrzyki "naziści” skierowane pod adresem władz i policji.To prawdopodobnie jedyna znana religia, która nie uznaje zbrodniczego masońskiego ataku na ludzkość. Wielki szacunek i słowa uznania ! Love orthodox Jews - They're the real deal !
 8. Biznes jest robiony ogromny przez koncerny na testach ! Na respiratorach ! Na szczepionkach i maskach ! Można wtedy wprowadzać represje ! Można przemilczać niewygodne tematy! Można zabraniać protestów, cenzurować media. kneblować i pacyfikować pod fałszywym pretekstem, można zamykać kościoły i firmy i ..otwierać co się tylko chce, no bo przecież dopiero od tego roku istnieją nagle wirusy ! Można ludzi zamknąć i zakazać wychodzenia z domu, nakazać izolację od rodziny, przyjaciół, znajomych i przymusowo pobrać krew i organy, wyszczepiać niebezpiecznymi patogenami i truciznami, przeprowadzać niebezpieczne dla zdrowia i życia testy, hitlerowskie eugeniczne eksperymenty pseudomedyczne, sterylizować i używać jako niewolników !
 9. Wojsko i policja okupacyjna przed atakiem na Polaków !
 10. Fedorowicz

  "ALFONSI CZUWAJĄ"

  Samozwańczy namiestnik zmurszałek obwisły zaprowadza własny dyktat na sali obrad. Ten człowiek ma wygląd o twarzy żula, na niekończącym się haju. Jego obłąkane decyzje świadczą o tym. - PIS ma w sejmie większość dlatego zmurszałek uważa, że wszystko mu wolno. Ordynarne łamanie konstytucji, łamanie godności człowieka.
 11. Szok! Halloween zamiast Wszystkich Świętych. Wiedźmy na ulicach, cmentarze zamknięte. Grzegorz Braun
 12. Profesor demaskuje gigantyczne oszustwo !
 13. "Cmentarze będą zamknięte 31 października, 1 listopada w Dzień Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny 2 listopada" - ogłosił skorupowany łajdak, zdrajca Polski i Świętej Wiary Katolickiej, lucyferyczna demoniczna kanalia. Gnój i smród satanistyczno- masoński i antykatolicki dołączył też bezprawny, bez nakazu sądu, antyustawowy, antykonstytucyjny areszt domowy nakładany bezprawnie na starych ludzi tak samo jak poprzednio szczuł ministra zdrowia i spraw wewnętrznych na Polaków: " Dzisiaj nasz apel przyjmuje formę alarmu i bardzo mocnej dyspozycji, żeby wszyscy seniorzy, którzy mogą, pozostali w domu przez co najmniej najbliższe 2 tygodnie ". Uroczystość Wszystkich Świętych wywodzi się ze wspominania w jednym, wybranym dniu wszystkich męczenników chrześcijańskich. W doktrynie Kościoła Świetego Dzień Zaduszny był wyrazem przekonania o świętych obcowaniu, ciał zmartwychwstaniu, życiu wiecznym oraz skuteczności modlitw wstawienniczych. Procesję zaduszną odprawiano w kościele, wokół kościoła lub na cmentarzu. Obejmował pięć stacji, podczas których modlono się kolejno za zmarłych biskupów i kapłanów, krewnych, dobrodziejów, pochowanych w parafii oraz wszystkich zmarłych.
 14. Zastanów się Polska kobieto, zanim popełnisz grzech śmiertelny i zamordujesz własne dziecko ! To nie pozostanie bez kary !
×
×
 • Dodaj nową pozycję...