Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Atena

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1625
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Atena

Converted

 • ZAINTERESOWANIA
  króliki miniaturka, postcrossing, geocaching, muzyka

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Atena

  PBF

  [quote="Reiv"]Odwieczny dylemat. Story telling czy kostki.[/quote] Jaki tam dylemat? Wszystko można ładnie i umiejętnie połączyć.
 2. Atena

  PBF

  [quote="Ewangelina"]sweet-life.aaf.pl[/quote] Taki typowy second life, nie lubię. Padają jak muchy, nic się tam nie dzieje, a gra toczy się wokół tematów z relacjami i telefonami. PBFy to moja jedna z ulubionych rozrywek, przewinęłam się już na wielu forach, a obecnie wsiąknęłam w grze gdzie fabuła rozgrywa się na dzikim zachodzie, w (już nie takim małym) miasteczku w Arizonie. Pół roku z życia :D Mam już piątą postać - pierwsza - zlinczowana, druga - martwa, trzecia - w ciąży, czwarta - czarne dziecko, piąta - dziadek kuternoga :D A zaczynałam od gry na podstawie Lost :D Oprócz fabuły, istotna jest dla mnie także ingerencja MG, statystki, kosteczki. Bez tego zanudzę się na śmierć. [quote="Ewangelina"]Mam już wymyślony wstęp. To początek mojego starego ff o tej tematyce. xD Czy ktoś byłby tak wspaniałą personą i pomógłby mi w realizacji? *robi oczy a'la kot ze Shreka* Aha, i czy są jakieś pomysły na nazwę?[/quote] na czart.aaf.pl się ogłoś
 3. Atena

  Blondynka Czy Brunetka :)

  A wiele kobiet eksperymentuje, zmienia kolory co chwila i jednego miesiąca może być rudą, by potem zostać blondynką, różową czy w paski. Czy wtedy zmienia się z namiętnej w oziębłą?
 4. Atena

  Blondynka Czy Brunetka :)

  Farbowane też? Namiętność przechodzi wraz z farbą czy jak? :mrgreen:
 5. Atena

  Zadedykuj piosenkę

  Dla uczestników konferencji na FB :mrgreen: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u6mLlzGCbt4[/youtube]
 6. Atena

  Ciekawostki zdrowotne.

  [quote="matra"]to dopiero jest praca marzeń, zbierać kasę za takie z dupy badania.. naprawdę, powiększyłam swoją życiową wiedzę..[/quote] Z dupy badania to przeprowadza Gastrolog Michael Levitt, który bada skład gazów wydobywających się z odbytu. Pomagają mu dwaj kontrolerzy. Sprawdzają zapachy gazu wydobywającego się ze 100 osób. Jeśli odór jest wyjątkowo obrzydliwy, jego próbka natychmiast trafia do analizy chemicznej. Praca marzeń? :mrgreen:
 7. Atena

  Polska muzyka.

  [quote="Patrizie"]Uwielbiam Polską muzykę, ale jednak tą z dawnych lat... Lata 80/90.[/quote] Mam tak samo. Muzyka w tamtym okresie czasu była tak niesamowita, aż przestałam zwracać uwagę na gatunek pod jaki dany kawałek podchodził. Nie interesuje mnie to, zważywszy na całokształt danej piosenki. Mając porównać piosenkę z danego gatunku, teraz a kiedyś, to jak niebo a ziemia. Wydaje się, że teraz talent nie ma znaczenia.
 8. Atena

  Książka z dzieciństwa :)

  Przez długi okres czasu zaczytywałam się w książkach przygodowych, a ulubionym mym autorem był James Oliver Curwood. Książki o traperach, poszukiwaczach złota i pierwszych osadnikach, były dla mnie ulubionym zajęciem :) Chciałam również przeżyć takie same przygody jak Tomek Wilmowski, o którym mogłam przeczytać w tak bogatej serii, że chyba całej nie ogarnęłam :mrgreen:
 9. Atena

  grill

  Nie ma to jak organizować grilla na balkonie, mimo ogrodu tuż obok :mrgreen: No tak się składa, że właścicielka ogrodu nam nie chce udostępniać, więc musimy ratować się balkonem, który na szczęście jest wystarczający dużo, by i posiadówy tam przenosić ;p Ale smaka mi narobiliście tymi postami. Już nie mogę doczekać się soboty i ślinka mi cieknie na myśl o kurczaczku :)
 10. Atena

  Sport dla dwojga

  Łyżwy! :mrgreen: Nie ma to jak wybrać się z ukochanym na lodowisko i wspomóc się nawzajem w nauce jazdy ;p
 11. Atena

  bry.

  [quote="madrav"]Atena wyglądała tak: [/quote] Ubrałam se mini, szpile i po co? po co? Żeby przywiązaną zostać?! Kaś nie daruję Ci tego co zrobiłaś! Wystarczyło powiedzieć że chcesz noname tylko dla siebie. Wcale bym Ci go nie zabierała. Aż przywiązywać mnie nie trzeba było! Uważajcie ta dziołcha jest niebezpieczna!
 12. Atena

  Czesc:)

  Cześć M! :mrgreen: Dostaniesz nagrodę za wykonywanie misji szpiegowskich ale ciiii
 13. Atena

  :)

  Cześć Natala! :mrgreen: [quote="Niedotykalna"]Kurde, wszyscy mi ją odstraszycie! ;[[/quote] Nie bójta się, mając Nas Madź niczego się tu nie będzie bać :P
 14. Zapytam jeszcze: Jak Ci dziś leci? :mrgreen: Czy to Ty czy nie Ty? :mrgreen:
 15. Atena

  Witam ogromnie!!!!1

  Witaj :) Spróbuj ino zbezcześcić te imię to popamiętasz :mrgreen: [quote="kari"]lubię pomagać ludziom[/quote] W jaki sposób im pomagasz? ;>
×
×
 • Dodaj nową pozycję...