Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Aillin

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1989
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Aillin

Converted

 • ZAINTERESOWANIA
  muzyka, film, Anne Rice, fantastyka
 • OCCUPATION
  gwiazda ;p
 • LOCATION
  Z Twoich snów
 1. takie osoby nas ranią, bo z ich strony nie spodziewamy się tego. uważamy, że skoro są z nami - na pewno tego nie zrobią. dlatego to boli bardziej niż cios od innych.
 2. dobra, ja się wypowiem z własnego doświadczenia (jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi) i wiedzy zaczerpniętej z paru fachowych książek - większość penisów lekko odchyla się w którąś ze stron - działają tutaj czynniki genetyczne. Jeżeli odchyla się trochę - to ok, nic się nie dzieje, jak się wprawisz w ars amandi laski będą wyły z rozkoszy. jeżeli bardziej niż trochę (tylko nie pytaj mnie o definicję trochę...) to wypadałoby pójść do lekarza pierwszego kontaktu albo poprosić go o skierowanie do seksuologa.
 3. w liceum byłam na profilu z rozszerzoną biologią, chemią, fizyką i francuskim.
 4. z całym szacunkiem, ale to że laska jest dziewicą to wcale nie oznacza, że Cię nie zdradziła - mogła być dziewicą, a szmacić się gorzej niż "nie-dziewice". Wczoraj mój kumpel powiedział, że to byłoby fajne, brać ślub z dziewicą, bo masz świadomość, że jest tylko Twoja i nikt wcześnie tam "nie był".
 5. Aillin

  Spowiedź

  u spowiedzi byłam chyba ostatni raz coś koło4 albo 5 klasy podstawówki. później przestałam chodzić, a od jakiegoś czasu uważam się za ateistkę w związku z czym nie odczuwam potrzeby "spowiedzi".
 6. [quote="marania"]2. jakim cudem ma być mniej tłuszczu?[/quote] zrobią krzyżówkę ras wysokomięsnych i stosunkowo niskotłuszczowych + pasze wysokobiałkowe i niskowęglowodanowe. ale trochę się pomęczą zanim otrzymają odpowiednią rasę z odpowiednimi proporcjami. no i pewnie jakaś nowa obróbka poubojowa, chociaż tu nie zaszaleją,wszytko jest określone w ustawach.
 7. Aillin

  Zabicie psa -problem

  po pierwsze - powinna być zrobiona sekcja psa, żeby stwierdzić obrażenia i czy były bezpośrednią przyczyną śmierci. po drugie - skoro spuszczają jej powietrze z opon powinna zgłosić sprawę na policję (oczywiście z opisem całego zdarzenia).
 8. Aillin

  Miłość a zauroczenie

  owszem, można próbować pracować, ale nie zawsze wychodzi ;) poza tym, jeśli hormony wraz z wyobraźnią i sztuka autoperswazji wmówią Ci, że potrzebujesz kogoś, to będziemy mówić dalej o kwestiach zadurzenia, zauroczenia, czy czegoś tam jeszcze. miłość, jeżeli w ogóle przyjdzie, przyjdzie później.
 9. Aillin

  Miłość a zauroczenie

  zadurzenie, zauroczenie rozpoznaję zazwyczaj po około 2 tygodniach. zakochanie to już kwestia kilku miesięcy, a miłość... nie wiem. jednym z podstawowych problemów wg mnie jest to, że kogoś do miłości spotyka się raz na dziesięć lat, a niestety hormony pracują 365 dni w roku, stąd zadurzenia.
 10. właściwie chyba obie teorie są prawdziwie, nie wykluczyłabym żadnej. wydaje mi się, że kwestia skoku w bok właściwie nie zależy w bardzo dużym stopniu od wyglądu, ale bardziej wchodzą tu kwestie charakteru i podejścia do pewnych spraw. gdybym miała partnera i byłby on bardzo atrakcyjny, pewnie rozważałabym ewentualność, że może on skoczyć do innej dziewoi. Chociaż z drugiej strony, chyba w każdym przypadku rozważałabym taką możliwość, bo przydarzyło mi się już parę podobnych sytuacji.
 11. Aillin

  ślepa miłość

  jasno Ci powiedział, że nie chce się z Tobą wiązać, więc nie rozumiem żalów. Najwidoczniej pocieszał się Tobą licząc, że jego była do niego wróci. Życie takie bywa.
 12. czytałam i podobało mi się. potem czytałam później i okazało się, że świat Ani był fascynujący do pewnego momentu, a ja już ten moment przekroczyłam. uważam, że jest to książka z większym przeznaczeniem dla dziewcząt niż chłopców, bo dziewczyny będą umiały postawić się w sytuacji Ani, a chłopcy stwierdzą, że to zawracanie dupy.
 13. Aillin

  Aktualnie czytam...

  Skończyłam "Tożsamość Bourne'a" - książka naprawdę świetna, dużo akcji, dość tajemnicza (chociaż w pewnym momencie da się wszystkiego domyślić), jak odkopię "Krucjatę" to na pewno się za nią zabiorę :) czytam też Morderstwo w Orient Expressie po francusku - idzie ciężko, ale warto, bo książka jest świetna Lesio Joanny Chmielewskiej - umieram ze śmiechu, kieł basa i mocz tenora tłumaczy wszystko :D
 14. Aillin

  Jak się z Tobą rozmawia

  [quote]Spróbuj zastanowić się, czy nie warto czegoś zmienić w swoim stosunku do rozmówców. Czasem chodzi o szczegół, coś czego sobie nie uświadamiamy, a jest kluczowe w sztuce rozmawiania. Postaraj się wcielić w życie jakąś niewielką zmianę, np. patrz rozmówcy w oczy, słuchaj go z uwagą, traktuj poważnie to, co on mówi i... czekaj na efekty. Pamiętaj jednak, że te nie pojawią się od razu! [/quote] za mało pozycji do wyboru, praktycznie w każdym pytaniu powinno być jakieś "ale", poza tym powinien być rozdział na jakieś sytuacje oficjalne i między znajomymi. ogólnie nie zgadzam się z odpowiedzią, bo rozmawiać to ja akurat potrafię :P
 15. Aillin

  Jak zacząć?

  z tymi nogami rewelacyjny tekst :D eh, nie - nadal przynajmniej u mnie nic się w tej kwestii nie zmieniło, dalej uważam, że decyduje "to coś" w facecie, bo wtedy nawet pomimo kijowego podrywu jesteś w stanie dać mu ewentualnie drugą szansę :P
×
×
 • Dodaj nową pozycję...