Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

..wiola...

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  985
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O ..wiola...

Converted

 • ZAINTERESOWANIA
  muzyka, taniec, śpiew, malarstwo, sporty... psucie krwi innym
 • OCCUPATION
  student
 • LOCATION
  Tomaszów Lubelski
 1. ..wiola...

  Horror - godny polecenia..

  Spróbuj "Trzy" - Teda Dekkera, czytałam ostatnio i bardzo mi się podobała. Może to nie do końca to, czego szukasz, ale thiller wart polecenia, nie nudzi i trzyma w niepewnosci do końca :)
 2. ..wiola...

  Pokazały za dużo...

  A tam, jak mają co pokazać to niech pokazują, mnie to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, czasem fajnie jest pooglądac :)
 3. [quote="samba_mamba"] Ja zrobiłam sobie pyszną kawę i pomalowałam pazury :evil: A Wy?[/quote] Tez juz to zrobiłam, a teraz jeszcze przygotowuję kąpiel elegancką ze świeczuszkami :)
 4. ..wiola...

  Pantalony

  Tabi, te gacie bardzo ładne, takich jeszcze nie spotkałam.... Będę szukać, bo przypadły mi do gustu.
 5. ..wiola...

  Katolicy

  [quote="Zielony34"]Nie jestem pacyfistą[/quote]\sam pacyfizm nie ma w sobie nic złego:). Wolność i równość ponad wszystko.... I dopóki nie robimy nikomu krzywdy swoim zachowaniem, wszystko nam wolno.
 6. Sądzę, że okazywanie uczuć jest znośne do pewnego stopnia. Dla mnie publicznym okazywaniem uczuć jest trzymanie za rękę. Nie lubię natomiast i nie jest w moim guście np. lizanie, trzymanie się za tyłki czy obmacywanie. Ale jakieś subtelne sygnały uchodzą, jak np. całus w policzek.
 7. Miłość przez internet? To bardziej tak, że zakochujemy się w wyobrażeniu tej osoby... Nie miałam tak nigdy... Być może jest możliwa. Nie mnie to oceniać.
 8. Szkoła kojarzy mi się z obowiązkami i ludźmi, którzy stali mi się bliscy:)
 9. Sądzę, że każdy związek jest w stanie przetrwać nawet niewyobrażalną odległość. Chcieć znaczy móc. Jeżeli oboje bardzo chcą być razem, to nawet równik ich nie powstrzyma:)
 10. Niemiecki - Smocza, Fizyka - Muminek Rela- Szaza o i było u nas dwóch wożnych: Woker i Triwett:)) i dyrektor Jono Więcej nie pamiętam:) Dawno to było
 11. Ja miałam z tego, co pamiętam, uwagę związaną ze śmieszną sytuacją: Ksiądz czytał na reli listę obecności. Za chwilę było pytanie: Wiolka, co to za dekolt :bangin: ?? A ja na to: Jakby się ksiądz tam nie patrzył, to by ksiądz dekoltu nie widział. I uwaga, czytana na głos moim rodzicon na wywiadówce: Wioleta B. nieodpowiednio się ubiera i zachowuje na lekcji religii. Nieźle :aloha:
 12. ..wiola...

  Szkoła życia

  [quote="madrav"]#1 Socjologia:[/quote] Nawet brak moralności jest moralnością w ujęciu socjologicznym:) Więc nie martw się oceną innych.
 13. ..wiola...

  studia

  Studiuję Pedagogikę specjalną- specjalność resocjalizacja rok trzeci oraz Psychologię, w tym roku wybieram specjalność, chyba wezmę wychowawczą - rok drugi UMCS Właśnie jestem po praktykach w sądzie, same kierunki polecam, bardzo ciekawe. Nie wiem, czy trudne, mi akurat szybko wchodzą do głowy informacje, które mnie interesują bardziej niż inne. Za rok po licencjacie z resocjalizacji chcę wziąć sobie geodezję:). Trochę z innej beczki ale warto spróbować.
 14. [quote]Myślicie, że odpowiednia muzyka może oddziaływać na późniejsze nasze decyzje?[/quote] Sądzę, że może mieć wpływ. Być może nie bezpośredni, ale wprawiając nas w odpowiedni nastrój w jakiś spokób popycha nas do działania lub też do wyciszenia.
 15. Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...