Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 05/15/21 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  https://youtu.be/t8lnCA8PHJM
 2. 1 punkt
  Ostatnio jadłem płatki z mlekiem
 3. 1 punkt
  Zależy od dnia weekendy wydaje na procenty , w tygodniu czasem chodzę za ubraniami.
 4. 1 punkt
  Co się stało z naszą klasą Pyta Adam w Tel-Avivie, Ciężko sprostać takim czasom, Ciężko w ogóle żyć uczciwie - Co się stało z naszą klasą? Wojtek w Szwecji, w porno klubie Pisze - dobrze mi tu płacą Za to, co i tak wszak lubię. Kaśka z Piotrkiem są w Kanadzie, Bo tam mają perspektywy, Staszek w Stanach sobie radzi, Paweł do Paryża przywykł, Gośka z Przemkiem ledwie przędą, W maju będzie trzeci bachor, Próżno skarżą się urzędom, Że też chcieli by na zachód, Za to Magda jest w Madrycie I wychodzi za Hiszpana, Maciek w grudniu stracił życie, Gdy chodzili po mieszkaniach, Janusz, ten, co zawiść budził, Że go każda fala niesie, Jest chirurgiem, leczy ludzi, Ale brat mu się powiesił, Marek siedzi za odmowę, Bo nie strzelał do Michała, A ja piszę ich historię I to już jest klasa cała. Jeszcze Filip, fizyk w Moskwie - Dziś nagrody różne zbiera, Jeździ, kiedy chce do Polski, Był przyjęty przez premiera. Odnalazłem klasę całą - Na wygnaniu, w kraju, w grobie, Ale coś się pozmieniało, Każdy sobie żywot skrobie - Odnalazłem całą klasę Wyrośniętą i dojrzałą, Rozdrapałem młodość naszą, Lecz za bardzo nie bolało... Już nie chłopcy, lecz mężczyźni, Już kobiety - nie dziewczyny. Młodość szybko się zabliźni, Nie ma w tym niczyjej winy; Wszyscy są odpowiedzialni, Wszyscy mają w życiu cele, Wszyscy w miarę są - normalni, Ale przecież - to niewiele... Nie wiem sam, co mi się marzy, Jaka z gwiazd nade mną świeci, Gdy wśród tych - nieobcych - twarzy Szukam ciągle twarzy - dzieci, Czemu wciąż przez ramię zerkam, Choć nie woła nikt - kolego! Że ktoś ze mną zagra w berka, Lub przynajmniej w chowanego... Własne pędy, własne liście, Zapuszczamy - każdy sobie I korzenie oczywiście Na wygnaniu, w kraju, w grobie, W dół, na boki, wzwyż ku słońcu, Na stracenie, w prawo - w lewo... Kto pamięta, że to w końcu Jedno i - to samo drzewo..
 5. 1 punkt
  Z Twoją teorią także się nie zgadzam, bo po pierwsze nie siedzieliśmy na drzewach a po drugie, ludzie stworzyli bogów a więc na potrzeby własne. Coś tam główkowali, tak jak i dziś wielu robi i jednemu dziś wyjdzie z tego jakiś bożek, innemu UFO a jeszcze innemu siła nadprzyrodzona czy cokolwiek innego. Tak było i dawniej, że wiedzieli, że coś jest i nie potrafili tego wyjaśnić a więc zaczęli wymyślać swoje poglądy. Świeciło słońce, znikało(zachodziło) słońce, dlaczego tak się dzieje, dlaczego raz grzeje mocno a raz coś jakby chmury je przysłania a czasem z słońcem spada woda z nieba a może i śnieg... Dziś też jest i zawsze będzie wiele rzeczy niewyjaśnionych a my możemy tylko gdybać, kto ma rację. Dlatego dla mnie to jest nudne a gmachy modlitewne, to wybacz ale dla mnie największa nuda i przerażenie. Obwieszone zakrwawionymi postaciami, ginącymi w mękach w gorącej smole, jakieś latające i biegające stwory... krasnoludy, gnomy, smoki, żmije, węże, ryczące lwy pożerające baranki, itd., no wystraszyć się można jakby ktoś zobaczył to pierwszy raz.
 6. 1 punkt
  Dziś też zrywamy owoce z drzew i wcale nie zawsze jest do tego potrzebna drabina. A poza tym, po co ta drabina? Skoro ponoć ktoś tu twierdzi, że zeszliśmy z drzew. Ja natomiast uważam, że wyszliśmy z wody lub powstaliśmy przy ogromnym/ kolosalnym bagnie, na który składały się wszystkie niezbędne pierwiastki, potrzebne do rozpoczęcia życia. Bóg nie mógł nikogo stworzyć, bo wpierw ktoś musiał boga stworzyć. Wierzę w bardzo dużo rzeczy ale za to przestałam wierzyć w bajki. Nie tyle co jestem wrażliwa lecz takie gmachy napawają mnie obrzydzeniem i nie tylko z powodu pogańskich symboli i obrazów ale też z powodu obłudy, rozpasania, pedofilstwa, kradzieży, wyłudzania, itd.
 7. 1 punkt
  Jak nie siedzieliśmy na drzewach? A jak pierwsi ludzie myślisz zrywali owoce z drzew? Drabinę sobie z IKEI wzięli? 😄 Wszystko się zgadza, ale na odwrót. Bóg stworzył człowieka. Możesz zacząć wierzyć. Jeśli chodzi o sam wybór, to wciąż przecież go masz. Serio taki wrażliwy jesteś? To co opisałeś to znakomita fantastyka. Opowieści, baśnie, przygody, które są pełne mądrości, alegorii. Miód dla fanów gier RPG, literatury fantasy itd.
 8. 1 punkt
  Pare moich prac 😉❤️
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
  [img]http://2.bp.blogspot.com/-altVCyMsvcM/Ubi3_e9hfFI/AAAAAAAAFLo/9QWNfjAsi14/s1600/393.jpg[/img]
×
×
 • Dodaj nową pozycję...