Skocz do zawartości
alusiek

soki

Rekomendowane odpowiedzi

:) Lubie soki i to bardzo.
Do ulubionych zaliczam sok z czarnej porzeczki , marchewka z jablkiem, pomaranczowy , pomidorowy z porem i pietruszka i oczywiscie sok burakowo -kapustowy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam wszelkiego rodzaju soki z wyjatkiem soków warzywnych-mieszanych. Uwielbiam sok pomidorowy , pomaranczowy i jabłkowy :) Malo kiedy pijam jakiekolwiek napoje gazowane no chyba ze juz mam jakas nietypowa na nie ochote

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię chłodzące, lekkie. Jabłka, mięty, limonki. Z witaminowych najbardziej czarna porzeczka mi podchodzi. A ze "smakowych" to ananasowe, pomarańczowe, mandarynkowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam soki :D Pod warunkiem, że nie są za słodkie, wolę raczej te kwaśne nieco.
Przepadam za pomarańczowymi czy grejpfrutowymi. Nie przełknę natomiast wiśniowego czy pomidorowego... Jeden jest za słodki, a drugi... Fuj :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Sa rozne gusta i upodobania smakowe.
Ostatnio pijam zamiast oklepanych soczkow koktajle ,z roznych owocow.
Pychota. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio przestawilam się na wode. Ale planujemy kupić wyciskarkę i wtedy na pewnoe będę częściej piła soki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja ostatnio dostałam przepis na super sok ;
3 pomarańcze
2 marchewki
2 szklanki cukru
1 cytryna
5 litrów wody.
Pomarańcze myjemy i kroimy w plastry ze skórką ,marchewkę kroimy w kostkę dodajemy cukier i zalewamy 1 litrem wody i gotujemy do miękkości Blenderujemy przecieramy przez sito i dodajemy sok z cytryny i uzupełniamy resztą przegotowanej wody .Najlepszy jest schłodzony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja najczęściej kupuję soki Drwitt , w sumie to lubię wszystkie ich smaki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi