Skocz do zawartości
alusiek

soki

Rekomendowane odpowiedzi

lubicie...?
jakie sa wasze ulubione :mrgreen:
a za jakimi nie prepadacie?

ja kocham grejfrutowy i pomaranczowy :mrgreen:
nie przepadam za czarna porzeczka :mrgreen:

a tak to soczki z marchwi...
kiedys pilam ich duzo i bylam zolta jak pikachu :mrgreen:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uwielbiam wszelakie kubusie, pysie, itp ;]
a z soków w kartonie to tylko hortex lub caprio....pomarańczowe, grejfrutowe, jabłuszko, banan i ananas..innych nie tkne .. :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie moge pic zadnych sokow. Mam alergie pokarmowa i nie moge spozywac wiekszosci owocow oraz kwasnych rzeczy- nawet coli ze wzgledu na zawartosc kwasku cytrynowego.
Zostaja mi herbaty i woda(od czasu do czasu smakowa, ale tez nie moge w duzych ilosciach).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wole soki niz napoje:D
pamaranczowy, czerwony grejpfrut, multiwitamina itp :-P
grejpfrutowy(zwykly), pomidorowy

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 13 Październik 07, 14:37[/i] ][/size] [quote="Ariada"]Nie moge pic zadnych sokow. Mam alergie pokarmowa i nie moge spozywac wiekszosci owocow oraz kwasnych rzeczy- nawet coli ze wzgledu na zawartosc kwasku cytrynowego.
Zostaja mi herbaty i woda(od czasu do czasu smakowa, ale tez nie moge w duzych ilosciach).[/quote]
wspolczuje ;/ ja bym tak nie mogl
respect ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]lubicie...? [/quote] oczywiście że tak pije ich dużo [quote="alusiek"]jakie sa wasze ulubione[/quote] pomarańczowy
i pomarańczowo-marchwiowy [quote="alusiek"]a za jakimi nie prepadacie? [/quote] pomidorowy i porzeczkowy (nie wiem czemu )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]lubicie...?[/quote] kochamm.. ;-)

[quote="alusiek"]jakie sa wasze ulubione :mrgreen: [/quote] ananasowy, bananowy, marchwiowy :-D

[quote="alusiek"]a za jakimi nie prepadacie? [/quote] pomidorowy i porzeczkowy.. ble... ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]lubicie...? [/quote]Jasne że tak [quote="alusiek"]jakie sa wasze ulubione :mrgreen: [/quote]Wszystkie
oprócz [quote]a za jakimi nie prepadacie? [/quote] grejfrut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O za dużo opowiadać. Uwielbiam każde soki, marchwiowe, pomidorowe, owocowe etc etd. dosłownie wszystko piję co jest z owoców, ew warzyw. Pracuję ponadto na elektronice związanej z produkcją wysokiej jakości owocowego soku :-) W pracy ostro popijam sok, a muszę się przyznać, że ma on troszkę procentów (dodawane są tam specjalne preparaty). Nic tak nie poprawia humoru z rana niż szklaneczka koncentratu jabłkowego. Skubidubiduuuuu :mrgreen: :mrgreen: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]lubicie...? [/quote] oczywiście :-P [quote="alusiek"]jakie sa wasze ulubione :mrgreen: [/quote] jabłkowe bananowe pomarańczowe marchwiowe czarna porzeczka ;-) [quote]a za jakimi nie prepadacie? [/quote] pomidorowe ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Iidzia"]pomidorowe [/quote] O ja akurat uwielbiam pomidorowe. W dzieciństwie rodzice często dawali mi je do picia, ale wtedy był one dla mnie wstrętne blee. Teraz wszystko się zmieniło. Czasami kupię sobie mały sok pomidorowy tomato pikantny, np do chipsów paprykowych. Jak ostro to na maksa :mrgreen: :-P [quote="Iidzia"]jabłkowe[/quote] Uwielbiam je, niestety nigdy nie mogę ich znaleźć. Czasami jest kilka egzemplarzy w sklepie, ale momentalnie zostają wykupione - muszę więc obejść się smakiem. Zimny sok bananowy jest extra. W pubach często podają go z różnymi małymi dodatkami :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]lubi ktos z was sok z burakow[/quote] nie
chybaby tego nie wypiła
chyba ze bym miała ochote

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="monia7367"]nie
chybaby tego nie wypiła
chyba ze bym miała ochote[/quote]
ja to pije codziennie...to dobre na niedokwistosc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Iidzia, my to samo lubimy a i nie lubimy[/quote] heh fajnie [quote="kuryiaki"] O ja akurat uwielbiam pomidorowe. W dzieciństwie rodzice często dawali mi je do picia, ale wtedy był one dla mnie wstrętne blee. Teraz wszystko się zmieniło. Czasami kupię sobie mały sok pomidorowy tomato pikantny, np do chipsów paprykowych. Jak ostro to na maksa :mrgreen: :-P [/quote] w dzieciństwie nigdy ich nie piłam... zawsze dawali mi do picia jabłkowe i pomarańczowe, dlatego też ich nie lubie [quote="kuryiaki"]Uwielbiam je, niestety nigdy nie mogę ich znaleźć. [/quote]
ja pije prawie codziennie hehe, zawsze rano przed szkoła kupuje go

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Olympiakos"]marchwiowy![/quote] marchwiowy jest dobry tylko na kaca
a tak to nie :and:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]marchwiowy jest dobry zawsze i na wszystko[/quote] popieram :) moglabym pic codziennie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]marchwiowy jest dobry zawsze i na wszystko[/quote] dobry jest na cerę i nie tylko ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]uwielbiam soki bananowe[/quote]
no popieram..... dla mnie najlepsze są bananowe lub marchwiowe....

ananas też jest zaje*isty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi