Skocz do zawartości
hogan

Zamykacie i nie tworzycie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, ja rozumiem, że to nie moja sprawa ale korci mnie aby napisać.

Zamykacie z Waszego punktu widzenia stare tematy ale nowych też nie tworzycie i potem dziwicie się, że 'wszystkich wywiało'.

Zwykły user może tworzyć nowe tematy ale nie musi lecz obowiązkiem admina jest zainteresowanie usrów nowymi tematami.

Od dwóch miesięcy wałkowane są tematy z obrazkami, siostry Godlewskie i coś tam o gierkach.

No wybaczcie ale niczym mnie nie zainteresowaliście... i pewnie większości userów także.

Moja propozycja do powyższego co napisałam- twórzcie admini po 10 ale nie więcej nowych tematów dziennie, to i więcej wejść będzie, większe zainteresowanie, więcej odpowiedzi, większy ruch i więcej nowych dopiero po tym wszystkim, tematów usrów. Inaczej się nie da i nie żałujcie pisania w starych tematach, to zniechęca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stawiam dolary przeciwko bananom, że nic już nie będzie z tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za wspaniałą uwagę! 🙂 niestety w tej chwili momencie mam dużo pracy.

Postaram się najbliższych Dniach wszystko ogarnąć .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi