Skocz do zawartości
earl

Rozliczyliście już PIT-y?

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja nie 🙂 Inni już zwrot podatku dostają, a ja nawet deklaracji nie złożyłem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku niby ułatwili nam ten obowiazek.Ale i tak jak chce się coś odliczać, bądź oddać 1% to i tak trzeba zrobić to samemu.

Eh ~I jak w tamtym roku, wiedziałam, ze muszę się rozliczyć - tak, jakoś szybciej ten temat ogarnęłam.A w tym... ciągle odkładam to na później 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak co roku ,zawsze rozliczam PIT na ostatnia godzine, a  teraz musze zajac sie wazniejszymi sprawami ktore mnie po prostu gonia czasem.😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam przychody z kilku źródeł. I tak na przykład PIT z Blue Media z programu partnerskiego dostałem dopiero 27 lutego.

Ale nawet gdybym już uzupełnił deklarację, to najprawdopodobniej i tak mi wyjdzie, że muszę dopłacić, jak zawsze 🙂 Na zwrot podatku nie liczę, więc mi się nie spieszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Hexa napisał:

Ale i tak jak chce się coś odliczać, bądź oddać 1% to i tak trzeba zrobić to samemu.

Przekazujecie 1% komuś konkretnemu?

Ja nie. Dawniej tak, ale odkąd deklaruję dodatkowe przychody, wolę uniknąć ewentualnej kontroli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi