Skocz do zawartości
Zapraszamy wszystkich do udzielania się na forum. ×
Bartek

Gdzie ma się znajdować czat ?

Gdzie ma się znajdować czat ?  

3 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Gdzie ma się znajdować czat ?

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 01.03.2019 o 12:53

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę głosował. Moje zdanie znasz.

A w ogóle na Twoim miejscu usunąłbym chatbox, jeśli chcesz mieć ruch w działach. Jest tyle wątków działających jak chatbox, że głowa mała. Chociażby ten

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kluby, chatboxy, zamknięte działy... A na subforach cisza, jedynie jakiś spamer o coś zapyta, żeby dwa dni później z innego multikonta sam sobie odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie opcji w ankiecie "nigdzie", bo na forach i to wielotematycznych, nie zakłada się takich rzeczy, bo przez nie fora umierają a nie przez fajsboki czy twitery.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Hybryda napisał:

Nie opcji w ankiecie "nigdzie", bo na forach i to wielotematycznych, nie zakłada się takich rzeczy, bo przez nie fora umierają a nie przez fajsboki czy twitery.

Nic nie umiera, zaraz się wpisze i coś napisze. Ale może dobrze że jest na dole(obecnie) bo zawsze korci by tam się zatrzymać, gdy jest u góry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie ja twierdzę, że coś umiera, tylko inni tak uważają. Fora umierają przez niedbalstwo Administracji i tyle w temacie.

• Dziękuje 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie także mi zależy na państwa opinie gdzie powinno się znajdować czat, jak dla mnie mi to jest obojętne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To go zamknij, zmusisz ludzi do pisania, tak będzie lepiej dla forum, mimo chwilowego zrzędzenia tych, co tam piszą.

Jak komuś zależy na forum i jego postawieniu na nogi, to zrozumie w czym rzecz a zrzędzący przychodzą pozrzędzić nic nie wnosząc ciekawego. Dla takich nie

warto robić forum, bo rozwalą to co jest i  na tym będzie koniec.

Tak samo jak dla MF lata temu pisałam aby nie słuchał tych, co psioczą na mnie, bo popsioczą a potem pójdą inne miejsca rozwalać i co? Nie miałam racji?

Miałam jak diabli. Po moim banie, forum jeszcze jakoś z pól roku ciągnęło na oparach a potem totalna porażka.To oczywiście tylko moja opinia i nikt nie musi się z nią

zgadzać ale ja widzę co się dzieje i  jestem w tym naprawdę dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czat może być tylko dodatkiem i mogę zrobić coś takiego po napisanie postów 100 np.

Nie wiem co tu się działo co robił MF nie wypowiem się fakt od kiedy przejolem stery nawet forum nie było na Google pod wraza forum wielotemaryczne dużo tutaj zaglądało boty, teraz zależy mi żeby starsi i nowi zaglądałi na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zamkniętym temacie sugerowano wywalenie i pozamykanie starych tematów a ja pytam po co? Jeśli kogoś zainteresuje temat a będzie stary, to zniechęci się do pisania jeśli temat będzie zablokowany. Userzy nie lubią usuwania, przestawiania i blokowania. Daj ludziom luzu. Ty masz problem ze zdobyciem Userów piszących a ja mam problem, bo po 500 kont usuwam co kwartał. Sugeruję tym, że mam pojęcie o prowadzeniu forum. Z pisaniem też jest różnie ale ważne, że w ogóle w dzisiejszej dobie ludzie danym forum się interesują a tych co się nie interesują, wywalać, dać ultimatum, np. wiadomość do wszystkich, że jak ktoś w ciągu ostatniego roku nie napisał ani jednego posta, to konto zostanie całkowicie wraz z zawartością usunięte. To działa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi