Skocz do zawartości
Kika666

AYAHUASKI - wywar ktory uzdrawia

Rekomendowane odpowiedzi

Ayahuaski, to psychodeliczny halucynogenny  wywar, uzywany w ceremonium UZDRAWIANIA  w  Ameryce Poludniowej.  Ma uzdrawiac biologicznie  depresje , traumy roznego pochodzenia ,likwiduje objawy obsesji czy chorob zwiazanych z psychika. Gdy zawodzi wspolczesna medycyna zaczyna sie poszukiwanie roznych metod i sposobow, ktore moga przyniesc czlowiekowi ukojenie i wyzdrowienie. Wlasnie ten WYWAR, jest uznawany  za remedium na wszystkie ponoc choroby, ktorych doswiadcza czlowiek a medycyna rozklada bezradnie,,rece,,.Znawcy tematu twierdza , ze jest to niebezpieczna ceremonia ktora mozna przeplacic  utrata zycia. Dyskusje trwaja , ale potrzebujacy pomocy ludzie chwytaja sie tej deski ratunku i czasami dzialaja na tzw oslep.

Co o tym sadzicie i czy warto tak ryzykowac , wiedzac , ze  mozna doswiadczyc  totalnego haosu w psychice i mozgu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są ludzie, którzy to polecają

O ile nie mam nic do ludzi, którzy stosują to, próbując się wyleczyć z jakichś chorób psychicznych, o tyle jestem na nie do narkotyków jako takich. Ja nie zdecydowałbym się na spróbowanie ayahuaski, nawet gdyby mnie ktoś przekonywał, że to zdrowe i bezpieczne.

• Dziękuje 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle, ze ten rodzaj uzdrawiania biologicznego   bedzie budzil w ludziach  kontrowersje, bo jest  precyzyjnie zwiazany z   ingerencja/ poprzez picie wywaru narkotycznego/  w  dzialanie  ludzkiego mozgu. Teoretycznie, Ci ktorzy  decyduja sie na   wypicie tego wywaru  powinni wiedziec , iz wywar ten powoduje ,ze osoba   jest rzucana w wiele wymiarow , widzi rozne istoty, sa tez wizje piekla  , ognia i  paralizujacego strachu. Jednym slowem  moga byc  nawet objawy  delirium. Taka osoba czuje sie ponoc gorzej anizeli po  klasycznej narkotycznej jezdzie.   Wszystko zalezy od kondycji psychicznej osoby ktora decyduje sie na takie uzdrawianie wywarem. Ale ludzie ktorzy sa wrecz w amoku tzw uzdrowienia nie patrza realistycznie na zagrozenia   ktore Ayahuaski niesie ze soba. Wolno im , bo to w koncu ich wybor , przekonanie i decyzja. Z pewnoscia ja bym nie dala rady przezyc tej Ceremonii . Obejrzalam filmik  z takim hepi podejsciem   , ktory jak dla mnie nie oddaje ,,prawdy,, o Ayahuaski.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś zamieniłem w necie kilka zdań z osobą która to próbowała. Ale i narkotyki nie były mu obce. Nie, ja dziękuję. Może innym razem, znaczy się wcale.

• Dziękuje 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle, ze jesli bylbys w sytuacji podbramkowej i wiedzialbys , ze to jest jedyna szansa  dla Ciebie to sadze, ze  nie patzylbys na ew zagrozenia . W ekstremalnych sytuacjach, czlowiek potrafi zadusic doslownie w sobie uczucie strachu i dzialac. Wtedy nie analizuje sie i  nie bierze pod uwage praktycznie niczego , lecz sie zwyczajnie dziala. Na zimno i tzw uczuciowym wyrachowaniem. To co pisze nie jest mile i napewno nie jest dla emocjonalnych tchorzy , ale takie sa zyciowe realia .😯

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi