Skocz do zawarto┼Ťci
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie mysle , ze┬á wlasciwie to uzaleznieni jestesmy od wszystkiego. Wymieniamy drobne uzaleznienia i nalogi , ale nikt┬á nie wspomial, ze uzaleznienie nie dotyczy tylko przyziemnych┬á spraw. Czy waszym zdaniem uzaleznieniem jest lub moze byc┬á uzaleznienie od WROZB?­čśł┬á Z mojego doswiadczenia wiem , ze potrafi ono wplywac destrukcyjnie i wyniszczajaco┬á na krucha i bardzo delikatna sfere psychiczna takiej osoby.┬á┬á

Co o tym myslicie ?­čśł

• Lubi─Ö to! 1

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie my┼Ťla┼éem o tym w tych kategoriach, ale pewnie s─ů tu elementy uzale┼╝nienia. Osobi┼Ťcie znam osob─Ö kt├│ra ma z tym problem. Bo to problem i spory. Przy podj─Öciu ka┼╝dej wa┼╝nej decyzji konsultuje si─Ö z jakimi┼Ť wirtualnymi wr├│┼╝bitami, czy innymi oszo┼éomami. Bo pod przykrywk─ů pseudo-ezoteryki-wr├│┼╝biarstwa-etc,┬á dzia┼éa ca┼éa zgraja oszust├│w. Tak myl─Ö, bo osobi┼Ťcie nie wierz─Ö w te bujdy i bardzo nie wnikam w zagadnienie.┬á Moja,┬á pewnie subiektywna,┬á ocena wynika z┬á pobie┼╝nej obserwacji pewnej kole┼╝anki. Nie znamy si─Ö zbyt blisko, ale nawet dla mnie Jej problem jest zauwa┼╝alny.

Ciekawe czy ewentualna pomoc takiej osobie, to nam├│wienie jej do kontaktu z jakim┼Ť terapeutk─ů? Tylko jakim? Z naszych rozwa┼╝a┼ä by wynika┼éo ┼╝e od uzale┼╝nie┼ä.

Edytowane przez Cienkibolek
brak kropki nad n
  • Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Bardzo trafne sa twoje spostrzezenia, aczkolwiek┬á pobiezna jak to okresliles obserwacja jest zawsze powierzchowna. Jedno jest pewne , ze uzaleznic sie od wrozb mozna i to praktycznie biorac nieodwracalnie. Zastosowanie okreslonych terapeutycznyc┬á zabiegowh daje tylko chwilowa ,,pomoc,,. Generalnie, nawet najlepsi psycholodzy nie bardzo moga poradzic sobie z tym wciagajacym i narkotycznym, w doslownym tego slowa znaczeniu┬á uzaleznieniem. Czy to wina roznych wrozbiarzy czy tez nie jest to dyskusyjna sprawa. Czlowiek, od dawien dawna fascynowal sie tajemnicami dotyczacymi poznawania swojej przyszlosci , losow i przeznaczenia. Czasami , w tym poznawaniu┬á jak widac, zatracil zdrowy i realistyczny rozsadek. Mamy wprawdzie XXI wiek ale w tej┬á materii nic a nic sie nie zmienilo. W dalszym ciagu chcemy wiedziec,┬á co nas czeka┬á i co tak zlego badz dobrego przygotowal lub przygotuje nam los lub nasze przeznaczenie.Tak sobie mysle, ze niezaleznie od tego co┬á myslimy i jak oceniamy wrozbitow fakt pozostaje faktem , ze wrozby uzalezniaja i ksztaltuja zycie sporej rzeszy ludzi. A to jak napisalam powyzej nigdy wlasciwie sie nie zmieni.­čśł

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Nasze ┼╝ycie to jedna wielka talia Tarota. A nigdy nie wierzy┼éam we wr├│┼╝by, z ca┼é─ů pewno┼Ťci─ů, nie w takie kt├│re kto┼Ť kiedy┼Ť nauczy┼é si─Ö poznawa─ç karty,a reszty sobie do┼Ťpiewa. Ale rzeczywi┼Ťcie uzale┼╝ni─ç si─Ö mo┼╝na i od wr├│┼╝b.Gdzie┼Ť s┼éysza┼éam,┼╝e pewna osoba jak nie p├│jdzie raz na 3 dni do "wr├│┼╝ki" to uwa┼╝a dzie┼ä za stracony.To wg mnie jest chore,bo p┼éaci si─Ö tzw podatek nieuczciwym osobom nie tylko od z┼éudze┼ä, ale mo┼╝na te┼╝ nabawi─ç si─Ö ci─Ö┼╝kiej depresji. Osobi┼Ťcie nie chcia┼éabym niczego wiedzie─ç┬á z wyprzedzeniem,po co si─Ö niepotrzebnie i dodatkowo stresowa─ç,kiedy ┼╝ycie i tak daje nam popali─ç. ­čÖé┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

├Ś

Powiadomienie o plikach cookie

Zr├│b konto jeszcze dzi┼Ť!