Skocz do zawartości
Bartek

godlewskie Siostry godlewskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

sporo dni do przemyślenia  co o tym myślę no cóż gdy pojawił się w sieci filmik wykonaniu naszego hymnu to od razu wyłączyłem bo nie chce tego słychać pewna blogerka ładnie to powiedziała 

I to hymn tak wykonany haniebnie że aż głowa boli 

Art 137 W czasie wykonywania hymnu należy zachować powagę i spokój. Nie należy prowadzić rozmów, śmiać się, wykonywać lekceważące gesty.
Czy uważacie to za normalne? 

I właśnie ktoś się wziął własne ręce 

A co wy o tym myślicie ?

Czekamy na wasze komentarze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, redorange666 napisał:

Najlepiej nie tracić czasu na oglądanie tego czegoś

Dokładnie, Godlewskie to atencyjne kuhwy dla których nie ważne co mówią, ważne że mówią.

Skoro Bartku robisz o nich temat i publikujesz ich teledysk na fanpage SCYPION-a to jesteś jednym z tych którzy popularyzują te szmatławce czyli wspierasz je i pomagasz im. Nie fajnie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.11.2018 o 09:34, FOX napisał:

Założyłem ten temat co myślicie o wykonaniu sióstr,  a publikacja na Facebooku to prawie tam każdy temat tam się znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy jest ktoś, kto nie widział tego filmiku. Wieść się poniosła. Nie ważne jak o nich mówią - ważne, że mówią. Do czasu kiedy mój narzeczony nie pokazał mi tego filmiku nie miałam o nich pojęcia. Ludzie nabijają im wyświetlenia i stają się "sławne". Co tu dużo mówić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.11.2018 o 11:04, lukas napisał:

Pewnie im zależało na tym szumie wokół nich

Oczywiście Ale przeminie z wiatrem nic nie trwa wiecznie i bardzo bym się z tego cieszył 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dość że nie umieją śpiewać to wyglądają jak plastik 

......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałam je raz jak mi chłopaki w pracy puścili i wolałabym to odslyszec :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Wiele sie pisze n/t Godlewskich , opluwa sie dziewczyny  podkreslajac ich plastikowy wyglad. ale wlasnie o to przeciez chodzi by o nich mowic.  Zgodnie zreszta z przyslowiem , , niewaznie czy mowia zle czy dobrze , wazne  , ze mowia. Mysle, ze o to wlasnie  w tym szalenstwie Godlewskich chodzi.😈
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

'Z ust' mi to wyjęłaś. Skąd ta fascynacja u ludzi idiotyzmem, do czego to dąży?

Do tej pory nie skusiłam się ani razu na obejrzenie tych niedocenionych w życiu kobiet,  bo czas jest cenny a nie doceniają go tylko młodzi. Mi jest szkoda czasu na takie... jena! Jak to nazwać nie wiem!

Edytowane przez hogan
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brzydkie z nich świnie! Jak media może ich promować ! Ani talentu ani intelektu z jedną sióstr idzie w stronę walki totalna porażka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wnoszą nic do polskiej muzyki, ale chociaż można się dowartościować. Niestety, ale jak widać, głupota jest promowana w internecie. Szkoda, że wartościowe kanały i osoby publiczne mają zdecydowanie trudniejszą drogę do sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.03.2019 o 18:03, Zaan Able napisał:

Nie wnoszą nic do polskiej muzyki, ale chociaż można się dowartościować. Niestety, ale jak widać, głupota jest promowana w internecie. Szkoda, że wartościowe kanały i osoby publiczne mają zdecydowanie trudniejszą drogę do sukcesu.

Niestety promują plastyki zamiast kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi