Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
Elka_rnityna

Leki bez recepty na infekcje pochwy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest tu jakaś kobietka,która poradziła sobie z problemem nawracających infekcji intymnych(głównie bakteryjne) i może posłużyć jakąś radą? Odwiedziłam już kilku ginekologów lepszych i gorszych..każdy podobnie rozkłada ręce i oferuje leczenie farmakologiczne po którym nie ma żadnego efektu.Nawet na chwilę :( I tak już chyba od 2 lat... Dbam o higienę, brałam probiotyki, śpię bez bielizny,noszę tylko bawełnianą. Alergie wykluczone, cukrzycy nie mam..więc co jest grane...Uporczywe pieczenie i nadwrażliwość rujnują moje życie seksualne..Nie mam już pomysłów.:(

Edytowane przez Elka_rnityna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czym konkretnie objawiają się u Ciebie te infekcje? Może spróbuj żelu medivag, kiedyś go przy stanie zapalnym stosowałam, ppomaga na pieczenie, suchość i opławy, stosuje się go raz dziennie przez 6 dni na noc, ożna taką kurację przedłużyć nawet do kilku miesięcy ale wtedy odstępy między aplikacjami muszą być więsze, doczytasz sobie zresztą z ulotki co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno są to infekcje bakteryjne? W tym przypadku konieczne jest zbadanie jaka konkretnie to bakteria i stosowanie antybiotyku. Nie ma leku bez recepty, który poradzi sobie z poważną infekcją bakteryjną. A może infekcja ma podłoże grzybicze? Musisz zrobić badania, żeby poznać przyczynę. Widocznie nie trafiłaś na dobrego lekarza, skoro nie zlecił badań. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,
należy pamiętać, że w przypadku nawracających infekcji intymnych bardzo ważna jest profilaktyka. Tak jak zostało już wyżej wspomniane, ja też przede wszystkim polecam konsultację z lekarzem ginekologiem. Do tego czasu warto zapoznać się z produktami marki Kadefarm. Są to wysokiej jakości ginekologiczne wyroby medyczne, które wspomagają leczenie dolegliwości okolic intymnych u kobiet. W tej sytuacji mogę polecić kapsułki Medivag®, które sprzyjają przywróceniu naturalnego stanu fizjologicznego pochwy. Zawierają probiotyczne bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus, normalnie obecne we florze pochwy, a także kombinację składników aktywnych (kwas mlekowy, żurawina), które pozwalają kontrolować stały poziom kwasowości. Produkty marki Kadefarm dostępne są w aptekach, bez recepty.
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm

Edytowane przez Ekspert marki Kadefarm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.12.2018 o 00:28, Ekspert marki Kadefarm napisał:

Dzień dobry,
należy pamiętać, że w przypadku nawracających infekcji intymnych bardzo ważna jest profilaktyka. Tak jak zostało już wyżej wspomniane, ja też przede wszystkim polecam konsultację z lekarzem ginekologiem. Do tego czasu warto zapoznać się z produktami marki Kadefarm. Są to wysokiej jakości ginekologiczne wyroby medyczne, które wspomagają leczenie dolegliwości okolic intymnych u kobiet. W tej sytuacji mogę polecić kapsułki Medivag®, które sprzyjają przywróceniu naturalnego stanu fizjologicznego pochwy. Zawierają probiotyczne bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus, normalnie obecne we florze pochwy, a także kombinację składników aktywnych (kwas mlekowy, żurawina), które pozwalają kontrolować stały poziom kwasowości. Produkty marki Kadefarm dostępne są w aptekach, bez recepty.
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm

Jak te kapsułki powinno się stosować jeśli chcemy to robić profilaktycznie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.01.2019 o 14:23, banana napisał:

Jak te kapsułki powinno się stosować jeśli chcemy to robić profilaktycznie?

Możesz profilaktyczni jak najbarziej ich używać, wtedy na co drugą noc kapsułkę przez 12 dni, a potem jeszcze przez jakiś czas 2 razy w tygodniu,możesz też rano smarować się żelem a wieczorem kapsułkę stosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi