Skocz do zawartości
Bartek

Rozdzielczość 8K

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziś dostałem wiadomość od Samsunga że wkrótce wejdzie na rynek nowy telewizor od nich.

Nowa era telewizji Nareszcie jest: QLED 8K TV, a wraz z nim nowy standard oglądania, który odejmie Ci mowę. Rozdzielczość 8K obiecuje doskonale odwzorowywać rzeczywistość, więc gdy już zobaczysz ją na żywo, nic pomniejszego Cię nie zadowoli. Dzięki ekranom o przekątnej od 65 "do 85" możesz zanurzyć się w swoich ulubionych filmach, programach telewizyjnych i grach, jak nigdy dotąd. Z rozdzielczością 8K duże stało się jeszcze lepsze.Nawet lepiej. Rozdzielczość 8K ma 7680 x 4320 pikseli, co daje nieco ponad 33 miliony pikseli – to cztery razy więcej niż liczba pikseli na ekranie 4K i 16 razy więcej niż Full HD. Czterokrotność pikseli oznacza czterokrotność informacji na tym samym ekranie, co zapewnia niezrównaną głębię ostrości, a także znacznie lepszy kolor i przejrzystość. Takie poczucie realizmu i głębi pozwala niemalże zanurzyć się w oglądanych treściach. Poza tym, nic nie zakłóca Ci odbioru, bo telewizory QLED 8K mają ultra-minimalistyczną ramkę. Tutaj dowiesz się więcej o rozdzielczości 8K. /p> Źródło Samsung poland Więc pytanie czy to ma sens w Polsce? Jak polskie stacje telewizyjne nie ogarniaja nawet 4k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak nikt nie kupi w Polsce ponieważ ledwo do Polski wchodzi 4k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to  już ślepa jestem, więc mała to różnica jaki jest monitor. 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi