Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
Shrek

osobowość czy wygląd?

Rekomendowane odpowiedzi

myślę sobie, czy współcześnie ludzie zwraca uwagę na charakter, bo wydaje mi się, że liczy się tylko: duże pieniądze i uroda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.10.2018 o 11:45, Shrek napisał:

liczy się tylko: duże pieniądze i uroda

Oczywiście że liczą się tylko pieniądze i uroda, jeśli nie posiadasz żadnego z nich to społeczeństwo wepchnie cię w czeluści gówna, szamba i zapomnienia

ALE

W dniu 5.10.2018 o 11:45, Shrek napisał:

współcześnie ludzie zwraca uwagę na charakter

masz szansę obracać się też w śród kilku lub chociaż jednej osoby dla której będzie ważne to co jest w Tobie, uogólniając wszystko zależy w jakim towarzystwie się obracasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko się liczy - zależy, do czego dana osoba ma Ci służyć. 😉 Jeśli przyjaciel, to zdecydowanie charakter, lojalność, wspólne zainteresowania. Jeśli ONS, to raczej nie będziesz zwracał uwagi na charakter, tylko urodę i ewentualne umiejętności. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie ważne są i osobowość i wygląd... Jednak charakter pozostanie, a uroda przeminie. Mimo wszystko charakter też się może zmienić... Wziąwszy pod uwagę mój wygląd, muszę nadrabiać osobowością... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobowosc , to taki  nasz osobisty  identyfikator ,  unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Natomiast wszystko  ,,inne,, to tylko garniturek  w ktory zaopatrzyla nas matka natura,  zmienny i dany nam nie na zawsze.  Nie  da sie rozpatrywac  czlowieka w rozbiciu na takie ,, elementy,, jak wyglad  czy charakter, bo nic nie moze byc w czlowieku w tzw oderwaniu. Ale to juz osobne dywagacje.:classic_rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi