Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
Bartek

Anime w Polsat Games

Rekomendowane odpowiedzi

Na antenie nowego kanału Polsat Games, poza transmisjami e-sportowymi, będzie można też śledzić anime, czyli japońskie seriale animowane. Stacja pokaże m.in. „Dragon Ball Super”.

„Dragon Ball Super” to nowa seria kultowego anime „Dragon Ball”. Po pokonaniu Majin Buu mieszkańcy Ziemi znowu mogą cieszyć się spokojem. W innej galaktyce z długiego snu budzi się jednak Beerus, bóg zniszczenia. „Dragon Ball Super” produkowano w latach 2015-2018.

Polsat Games wystartuje dopiero od 1 października. 

Jak dla mnie to bardzo dobra wiadomość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurczę, nie dość, że gamingowy kanał, to jeszcze anime? Ciekawe, ciekawe... choć ja tam oglądam online w jednym takim miejscu wszystkie anime. 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mojej ocenie polski dubbing jest mega nie udany, Whis w wersji japońskiej miał świetny głosik a tu taka bieda. Mimo wszystko fajnie że DB S dotrze do większej ilości odbiorców, seria trzyma poziom i nazwiązuje do DBZ.

No i w dubbingu na Polsat Games nie ma mamy Super Wojowników, Szatana Serduszko i Songo ani magicznej fasolki 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.10.2018 o 21:34, Lone napisał:

O kurczę, nie dość, że gamingowy kanał, to jeszcze anime? Ciekawe, ciekawe... choć ja tam oglądam online w jednym takim miejscu wszystkie anime. 😄

Idą tak trochę w ślady Hapera którego już dawno nie ma .

4 minuty temu, FOX napisał:

W mojej ocenie polski dubbing jest mega nie udany, Whis w wersji japońskiej miał świetny głosik a tu taka bieda. Mimo wszystko fajnie że DB S dotrze do większej ilości odbiorców, seria trzyma poziom i nazwiązuje do DBZ.

No i w dubbingu na Polsat Games nie ma mamy Super Wojowników, Szatana Serduszko i Songo ani magicznej fasolki 😛

Cóż zgadzam się tłumaczenie na polski dubbing jest do bani stacja zapowiadała także ze można zmienić wersję języka i dac napisy pl Ale niestety tego nie ma !

Co do samego kanału hm no cóż 

Programy Polsatu games nie które są do bani przykład New Game + do bani laska wzięta z ulicy. 

Są inne najbardziej mi się spodobał Level 7 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj oglądałem polsat games to już wprowadzili napisy Ale niestety zepsuło się że można zmienić język ach te  polsat 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powtórki powtórki powtórki jeszcze raz powtórki nie dość beznadziejne programy to jeszcze koło to samo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi