Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
MagicalFire

co dalej z forum ?? nowy skrypt

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, earl napisał:

To forum nie zmartwychwstanie z Twoim podejściem "stworzę nowe działy, same się zapełnią". Działów i tak jest za dużo, jak ktoś odświeży stary temat w istniejącym dziale, to już jest sukces.

No i na razie nikt nie narzeka, ale metoda zwoływania użytkowników spamem na maila o "nowym otwarciu" też może się okazać nieskuteczna

Proszę Cię od kiedy się zabrał za poważną robotę to nareszcie jesteśmy na pierwszej stronie Google.pl jak wpiszesz forum wielotematyczne pozycja podajze 5-6 zmiana działów jest koniecznie nie chce za  bardzo tutaj pisać ile mam lat czy coś takiego musi się pojawiać na forum ciekawe treści! Wiele razy będę powtarzać,  możliwe że teraz robię na siłę bo w końcu udało mi się wrócić na Google jak wspomniałem.

Po 2 wiem co robię mam doświadczenie... Nikt nic mi nie będzie mówić że źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Bartek napisał:

jesteśmy na pierwszej stronie Google.pl jak wpiszesz forum wielotematyczne pozycja podajze 5-6 

Super 🙂 To świadczy o tym, że macie jeszcze trochę linków przychodzących. Jedno z narzędzi pokazuje (dane mogą nie być dokładne):

8.76K External backlinks
65% Follow links (Percentage)
23 Referring Domains Pointing to: page
19 Referring IP'sPointing to: page

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak napisałem, to mogą nie być dokładne dane, linków możecie mieć więcej. Ja sobie sprawdziłem jedną swoją domenę - to narzędzie pokazuje wartość trzy razy niższą niż ta w Google Search Console.

Wspomniane narzędzie pokazuje 8618 linków do Scypiona z przemo.org. MF nabił tam 4353 postów (możliwe, że więcej, a po prostu w którychś działach posty nie są zliczane). To 4353 prowadzi do strony głównej, a skoro jest tam tyle kategorii, to moc (link juice) kategorii jest taki sobie, a wpisów jeszcze słabszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Coolka napisał:

Earl ale w czym jest problem bo nie do końca rozumiem? 

Dla mnie w niczym 🙂 Bartek wspomina o pozycjonowaniu forum, to drążę temat z nudów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zrób konto jeszcze dziś!