Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
milenka88

Powiększanie piersi implantami

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie wiem czy bym się zdecydowała jednak nie jestem tak do końca przeciwna tym operacjom. Jesli kobieta ma się czuc lepiej to czemu ma sie na coś takiego nie wybrać? Jej ciało, jej decyzja co z tym zrobi. Poza tym aktualnie są o wiele bezpieczniejsze metody niż kilka czy kilkanaście lat temu. I odpowiednio dobrane implanty są w stanie wyglądać bardzo naturalnie.

polecam jednak wybrać dobrą, doświadczoną klinikę chirurgii plastycznej, tak aby mieć pewność,że wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na taka zachcianke sama bym sie nie skusila, ale zabiegi medycyny estetycznej uwazam ogolnie za ok, jesli daja nam szanse pozbyc sie jakis kompleksow. Sama w klinice Bienkowscy Clinic usuwalam blizne z twarzy. http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi - tutaj mozecie sie zapoznac z innymi ich zabiegami, bo klinika naprawde na swiatowym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja na tak ale nie implantami... Ja wybralam metode bardziej naturalna i zdecydowalam sie na lipotransfer u dr Pniewskiego, dermatologa z Warszawskiej kliniki Melitus https://klinikamelitus.pl/ i zadowolona jestem niesamowicie. Efekt bardzo naturalny, piersi fajne w dotyku i seksowne w wygladzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja sama akurat mam fajny biust, ale moja siostra zawsze narzekała na rozmiar i w końcu zdecydowała się na zabieg. U doktor Żukowskiej - świetnej specjalistki z Łodzi robiła operację, pomogła jej dobrać odpowiednie implanty i ich rozmiar. Na prawdę sobie Monika chwaliła tą lekarkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powiększanie piersi to nie tylko zachcianka. Powiem Wam, że ja nigdy nie sądziłam, że sama poddam się takiemu zabiegowi. Generalnie z moimi piersiami wszystko było ok do czasu ciąży a potem karmienia. To aż nie do wiary, że piersi zmalały mi o 2 rozmiary! Czułam się jakbym nie była w swoim ciele. Długo zastanawiałam się nad zabiegiem bo wiadomo, że to trudna decyzja. Mąż nie nalegał ale wiecie jak to jest... Sama uznałam, że zdecyduję się na implanty piersi. Zabieg wykonywałam u świetnej Pani Doktor Jędrys http://chirurgplastyczny-krakow.pl/powiekszanie-piersi-implantami/ . To specjalistka od plastyki piersi. Potrafi pomóc nawet w beznadziejnych przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zrobiłem sobie i jestem zadowolony.Te implanty piersi. Prywatna praktyka weterynaryjno- plastyfikacyjna w Pcimiu górnym.
Dla równowagi przyszyli mi garba. Teraz wyglądam jak kuleczka na krótkich nóżkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zrobiłem sobie i jestem zadowolony.Te implanty piersi. Prywatna praktyka weterynaryjno- plastyfikacyjna w Pcimiu górnym.
Dla równowagi przyszyli mi garba. Teraz wyglądam jak kuleczka na krótkich nóżkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.08.2018 o 01:17, Cienkibolek napisał:

Oj, oj ale z ciebie ZARTOWNIS😥

• Dziękuje 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi