Skocz do zawartości
Zapraszamy wszystkich do udzielania się na forum. ×
milenka88

Powiększanie piersi implantami

Rekomendowane odpowiedzi

Na taka zachcianke sama bym sie nie skusila, ale zabiegi medycyny estetycznej uwazam ogolnie za ok, jesli daja nam szanse pozbyc sie jakis kompleksow. Sama w klinice Bienkowscy Clinic usuwalam blizne z twarzy. http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi - tutaj mozecie sie zapoznac z innymi ich zabiegami, bo klinika naprawde na swiatowym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja na tak ale nie implantami... Ja wybralam metode bardziej naturalna i zdecydowalam sie na lipotransfer u dr Pniewskiego, dermatologa z Warszawskiej kliniki Melitus https://klinikamelitus.pl/ i zadowolona jestem niesamowicie. Efekt bardzo naturalny, piersi fajne w dotyku i seksowne w wygladzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja sama akurat mam fajny biust, ale moja siostra zawsze narzekała na rozmiar i w końcu zdecydowała się na zabieg. U doktor Żukowskiej - świetnej specjalistki z Łodzi robiła operację, pomogła jej dobrać odpowiednie implanty i ich rozmiar. Na prawdę sobie Monika chwaliła tą lekarkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powiększanie piersi to nie tylko zachcianka. Powiem Wam, że ja nigdy nie sądziłam, że sama poddam się takiemu zabiegowi. Generalnie z moimi piersiami wszystko było ok do czasu ciąży a potem karmienia. To aż nie do wiary, że piersi zmalały mi o 2 rozmiary! Czułam się jakbym nie była w swoim ciele. Długo zastanawiałam się nad zabiegiem bo wiadomo, że to trudna decyzja. Mąż nie nalegał ale wiecie jak to jest... Sama uznałam, że zdecyduję się na implanty piersi. Zabieg wykonywałam u świetnej Pani Doktor Jędrys http://chirurgplastyczny-krakow.pl/powiekszanie-piersi-implantami/ . To specjalistka od plastyki piersi. Potrafi pomóc nawet w beznadziejnych przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zrobiłem sobie i jestem zadowolony.Te implanty piersi. Prywatna praktyka weterynaryjno- plastyfikacyjna w Pcimiu górnym.
Dla równowagi przyszyli mi garba. Teraz wyglądam jak kuleczka na krótkich nóżkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zrobiłem sobie i jestem zadowolony.Te implanty piersi. Prywatna praktyka weterynaryjno- plastyfikacyjna w Pcimiu górnym.
Dla równowagi przyszyli mi garba. Teraz wyglądam jak kuleczka na krótkich nóżkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.08.2018 o 01:17, Cienkibolek napisał:

Oj, oj ale z ciebie ZARTOWNIS😥

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Lila77 napisał:

Ja bym się zdecydowała - i jestem w trakcie myślenia o tym, po konsultacji u chrurga plastycznego w  https://www.doktora.pl/. Polecam

Skorzystam, bo te moje implanty, zwłaszcza garba zwiotczały już.

images?q=tbn:ANd9GcTkpSxTnErR3x5EBzvxpIF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na takie zabiegi decydują się ci, co się nudzą, czyli ćwierćinteligenty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, hogan napisał:

Na takie zabiegi decydują się ci, co się nudzą, czyli ćwierćinteligenty.

Ja nawet ćwierć nie jestem. Ale ten implant garba całkiem fajny jest polecam. W połączeniu z implantem piersi daje mi wielkie możliwości. Mogę toczyć się, będąc kulą, nie muszę dreptać. Takie dreptanie do pocenia prowadzi i wydatków na dezodoranty. W skrajnym przypadku na wodę i mydło. czasy ciężkie, trzeba oszczędzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na chwilę obecną dobrze mi bez garba a wszelki balast dawno zrzuciłam. Aczkolwiek, jak zamarzy mi się garb, to będę wiedziała do kogo zwrócić się o porady. 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, hogan napisał:

Na chwilę obecną dobrze mi bez garba a wszelki balast dawno zrzuciłam. Aczkolwiek, jak zamarzy mi się garb, to będę wiedziała do kogo zwrócić się o porady. 😎

Spoko. 🖐️Wyślę stosowne namiary. Jest jeden problem, kiepsko śpi się na wznak. Trzeba wgłębienie w materacu zrobić, by się nie przeturlać pod okno lub drzwi. A tam wieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi