Skocz do zawartości
Karolo

książki w temacie motoryzacji

Rekomendowane odpowiedzi

przymierzam sie powoli do prezentow swiatecznych, szukam dla brata, prawdziwego fana motoryzacji jakichs ciekawych ksiazek.. raczej nie albumu, cos do poczytania, najlepiej ze dwie trzy pozycje, doradzicie cos? ja to raczej kryminaly;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podpytałam brata, co ostatnio czyta - Szybciej, wyżej, dalej - Jacka Ewinga. Powiedział, że to świetna książka nie tylko o historii sukcesu Volkswagena, ale również o skandalach i aferach, m.in. dieselgate. I ma też u siebie Jak prowadzić Bena Collinsa, tej jeszcze nie zaczął, ale ponoć też bestseller :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oo dzieki o cos takiego wlasnie mi chodzilo!! zreszta, sam znam troche ten wątek, ostatnio o nim dość głośno...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgadzam sie z solla, Szybciej, wyżej, dalej jest naprawdę mega. Ty byś też mogła/mógł przeczytać, może nie jest to stricte kryminał, ale trochę śledztwa zawiera :) Ewentualnie można jakaś standardową encyklopedię, coś w stylu "Świat motoryzacji" czy coś
A dla Ciebie przy okazji mogę polecić świetny nowy kryminał "Teatr złoczyńców" Melanie Rio. Chodzi o grupę studentów którzy studiowali sztukę teatralną i pewnego dnia zginął ich kolega, i do az do końca książki nie podejrzewasz nawet kto to zrobił. Trzyma w napięciu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szybkość bezpieczna Sobieslawa zasady. To najlepszy tytuł i najbardziej ceniona. Każdy powinien ją przeczytać

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=redorange666 post_id=196103 time=1511690833 user_id=7868] Szybkość bezpieczna Sobieslawa zasady. To najlepszy tytuł i najbardziej ceniona. Każdy powinien ją przeczytać [/quote] Zgadzam się, dawno kiedyś miał ją ojciec u siebie na półce i bardzo chwalił.

Jakby ktoś chciał poczytać Ewinga przed zakupem, to tu jest fragment:
[url=http://www.rp.pl/Plus-Minus/311099929-Jack-Ewing-Szybciej-wyzej-dalej-Skandale-Volkswagena.html]EWING (fragment)[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teatr zloczyncow?- wlasnie dostalam od kumpeli, mowi, ze ksiazka genialna , ja jeszcze sie za nia nie wzielam, koncze poprzednia. Ponoc fabula nie oczywista i mega zaskakujaca...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Teatr Złoczyńców" - coś kojarzę. To nie jest ta książka z czaszką na okładce? Moja znajoma czyta. Zwróciłam uwagę, bo skojarzyło mi się z Hamletem Szekspira i powiedziała, że nawet trafione skojarzenie :happy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ilona551- to ta ksiazka. Ja wlasnie skonczylam. Jesli jeszcze nie zaczelas , to polecam. Nie bede spamowac, ale fabula swietna, do konca nie wiadomo kto zabil. Autor bardzo dobrze zbudowal portrety psychologiczne bohaterow. Mnie wcianelo na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi