Skocz do zawartości
Karolo

samochód dla żony

Rekomendowane odpowiedzi

Co mam jej kupić, żeby był bezpieczny, mały (inaczej nie zaparkuje;)) i wygodny w utrzymaniu? Nie chcę psującego się grata. Czym jeżdża Wasze połówki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem ile chcesz wydać. Moja jeździ Abarth 595. Wcześniej była panda hp100. Ogólnie kupujemy tylko włoskie samochody.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może Honda Civic, przynajmniej ta starsza wersja, sprzed udziwnień...
Golf albo Audi A3, zależy czego potrzebuje żona...

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
o, ciekawe propozycje, dziekuje;) w dalszym ciągu szukam, kręci nosem. Ale ostatnio o mercedesie była mowa, bo jakaś koleżanka jeździ. I chyba to nie jest najgorszy pomysł..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak to mówią - nie ma jazdy bez gwiazdy ;) Ja bym nie pogardziła smartem na początek, a potem szybkie amg, jak macie taki budżet ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smart <3 <3 samochod idealny! W miasto genialny, bo wszedzie zaparkujesz, jest komfortowy, w dlugie trasy idealnie sobie daje rady i do tego nie jest drogi - leasing 400 zloty :OO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z jednej strony Maluch ma więcej funku, niż Smart (XD), ale z drugiej dobiegły mnie słuchy, że można go wziąć w leasing (czy jak to tam teraz nazywają) od 400 PLN. Ktoś coś o tym słyszał? Bo ja to bym w sumie tak naprawdę rozpisał sobie osiągi i cenę miesięczną i wybrał samochód z najlepszym współczynnikiem ceny do osiągów - ale ja tak mam ze wszystkim, więc wiecie... ;)
Co do żony - może rzeczywiście na przykład klasę A? Jest stosunkowo mały, powinien się porządnie prowadzić od strony technicznej...

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
za klasę A to ok tysiaka trzeba dac. nie jest to najwięcej..a przynajmniej będzie bezpieczniejsza niż w maluchu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idąc tym tropem to najlepszym autem dla żony będzie Range Rover Sport. Duży wygodny bezpieczny...a jaka praktyczność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KEK, to jeszcze lepiej jakiegoś Rosomaka z demobilu - to dopiero jest bezpieczne! :D Ale nie wiem czy w tych wszystkich samochodowych salonach/plazach czy auto ideach takie sztuki można kupić. :D Co mi przypomina - przejechałbym się takim draństwem. ;)

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Transporter opancerzony...bardzo zła widoczność z miejsca kierowcy, trudny w prowadzeniu, pali jak smok a jego bezpieczeństwo...przed ostrzałem super, podczas wypadku...nie chciał byś w nim być. Poza tym żadna kobieta nie chciała by takim czymś jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8842]cherry[/url]"][post]195619[/post] Serio mówicie, ze za nowe auto miesięcznie tylko 400 zł?[/quote] serio serio :-D Przeprowadzek takim smartem nie bedziesz robił, ale do zycia w mieście jest ideolo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie wiem co dziwnego w bezpiecznym samochodzie. jak tani i wygodny ten smart, to mysle ze fajna opcja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Smart za 400 to i dla mnie jednego poproszę. Gdzie mam odebrać? Adresik? Marzy mi się nowy ale nie wiedziałem, że mercedes/Smart tak tani może być :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9655]raszka[/url]"][post]195513[/post] smart <3 <3 samochod idealny! W miasto genialny, bo wszedzie zaparkujesz, jest komfortowy, w dlugie trasy idealnie sobie daje rady i do tego nie jest drogi - leasing 400 zloty :OO[/quote] czy w dlugie trasy..? mialbym watpliwość;))) ale do miasta wydaje sie idealny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
obawiam sie ze nie bedzie zachwycona z VW... to dama jest;) auto musi wygladac, kosztowac i sie nazywac. żona jest na wysokiej pozycji i to dla niej ważne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No tak Smatk znaczy smart czyli Swatch...faktycznie marka premium. A zegarek dostanie w zestawie????
Chce mieć markę i prestiż...Aston Martin, Maserati ale na pewno nie swatch.
Gryzę dywan ze śmiechu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no.. w swietle ostatnich wydarzen, volkswagen jest raczej awaryjnym autem:) stawialbym na pewniaka, bezpiecznego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no.. w swietle ostatnich wydarzen, volkswagen jest raczej awaryjnym autem:) stawialbym na pewniaka, bezpiecznego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi