Skocz do zawartości
Fajtula

Czego nauczyła Cię szkoła?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie proste, a odpowiedź może okazać się złożona. Tym bardziej, jeśli rzeczywiście w toku obowiązkowej edukacji przywiązywaliście wagę do nauki, zawierania relacji społecznych i uskutecznialiście próby szybkiego zapamiętania dużej ilości materiału.

Co zapamiętaliście z czasów szkolnych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez phi.
      W każdej mojej szkole był chór, w jednej lepszy, w drugiej gorszy, ale zawsze był. W gimnazjum i teraz w Liceum mamy z podziałami na głosy.
      W gimnazjum śpiewałam w chórze i teraz też zamierzam. :mrgreen:

A jak to jest z Wami?
      Był chór u Was w szkole?
      Śpiewaliście?
      Uważacie, że jest potrzeby czy całkowicie zbędny?

Śmiało. ;-)
    • Przez MagicalFire
      Moje pytanie brzmi : co robicie na nudnych lekcjach? Bo chyba nie słuchacie bredni nauczyciela prawda? Więc siedzicie bezczynnie? Wiem, że nie...
    • Przez phi.
      Więc tak jak w temacie...

Były,są organizowane w Waszej szkole dyskoteki?
      Chodziliście, chodzicie na nie?
      Co o nich sądzicie?

Czyli ogólnie opiszcie je ;-)
    • Przez Catwoman
      W tym temacie możecie opisać swoje relacje z klasowiczami na przestrzeni waszej ścieżki edukacyjnej.

Opiszcie tu wasze relacje z klasą, wasze kliki (jeśli były), nielubianych ludzi, co was irytowało w swojej klasie oraz dlaczego ją lubiliście. Możecie wystukać także wasze relacje z wychowawcą.
    • Przez MagicalFire
      pytanie jest bardzo proste
      [b]jaka ocenę dzisiaj dostaliście ??[/b]
  • Dodaj nową pozycję...