Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
kissmyass

Ulubiony rodzaj mięsa

Rekomendowane odpowiedzi

Steki sa super, aczkolwiek przygotowuję je w domu rzadko. Po pierwsze to w moim małym mieście bardzo trudno jest dostać dobre mieso na steka. Po drugie steki są drogie tak wiec nie moglibyśmy sobie na nie pozwolic dość często.
Lubie drób. Bardzo wdzięczne mięso, z którego można wyczarować wiele ciekawych potraw zarówno jak nie ma się czasu na gotowanie na tygodniu. Jak również w weekendy kiedy chcemy kogoś zaskoczyć.
No i ostatnio przekonałam się do kaczki. Odpowiednio przygotowana jest pyszna. Tylko trzeba mieć dobry przepis. https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/pomysly-na-drob/zainspiruj-sie-menu/menu-z-kaczka.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi smakuje każde mięso robione na grillu. 🙂
taka dobra kiełbaska do tego chrzanik z krakusa nic więcej do pełni szczęścia mi nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od czasu ostatnich informacji na temat miesa jakos przeszla mi ochota na wolowine. Zawsze staram sie kupowac w sprawdzonych miejscach, a markety omijam szerokim lukiem. Zreszta nigdy nie wiadomo do konca czy nie mozna sie nadziac na trefny towart. Teraz w planach mam zamiar przejsc na mieso indycze bo jest rownie bardzo smacze, przy czym jest bardziej pewniejsze ze wzgledu na troche wyzsza cene i mniejszy popyt. Tak sie zastanawiam jeszcze co moznaby z niego przyrzadzci .. nie lubie siedziec dlugo przy garach wiec bardziej interesuje mnie szybsze dania. Szukalam troche w sieci przepisow .. dobrze prezentuje sie ten  https://uwielbiam.pl/przepis/ketchupowe-klopsy-z-miesa-mielonego-z-indyka  Jesli macie cos sprawdzonego to podzielcie sie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi