Skocz do zawartości
yodek

Udział w grach Multiplayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów i szanowne forumowiczki,

czy spędzacie czas w grach online? I nie mam tu na myśli przeglądarkowe, a MMO albo pozostałe.
Pytanie głównie zadaję by znaleźć kolejnych kompanów do gier: GTA V, Farming Simulator 17 [dodatkowo - choć teraz nie gram na obecną chwilę: Ice Lakes, Don't Starve Together, Spintires, Left 4 Dead 2, Dying Light]

Myślę że każdy z was mógłby się podzielić tym w co gra - a nóż się znajdzie więcej :)
PS. Do rozmów głosowych korzystam z Discord, nie TS3 czy Mumble ani tym bardziej Skype.

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mam czasu już niestety na gry.. i też jakoś przestały mnie ciągnąc... grałam dość nałogowo w wowa ;)

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w multi ogrywałam kilku Assasynów, dwa Uncharted-y,  Rdr i RDR2... oraz dwa Tomb Raider-y - Planujemy we czworo do  "Dyvision"... ale najpierw  RDR2  musimy ogarnąć  do końca...

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
21 godzin temu, Bartek napisał:

Zagram z Tobą jak będę mieć czas w rd2

Nic z tego... Od kilku lat gram w stałym składzie. Jest nas czterech starych wymiataczy   ale jest też dwóch adeptów, którym łaskawie pozwalamy dołączyć jeśli jest to gra swobodna.  W coopach  obywamy się bez nich.

Edytowane przez Bogda501

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.02.2019 o 08:47, Bogda501 napisał:

Nic z tego... Od kilku lat gram w stałym składzie. Jest nas czterech starych wymiataczy   ale jest też dwóch adeptów, którym łaskawie pozwalamy dołączyć jeśli jest to gra swobodna.  W coopach  obywamy się bez nich.

Jako tako i tak za bardzo nie lubię grać online więc luz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi