Skocz do zawartości
Bartek

spotify Spotify

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8275]Hadassa[/url]"][post]192590[/post] Nie korzystam. Choć kiedyś na to patrzyłam...[/quote] Warto z niego korzystać i wykupić do niego premium , teraz trwa promocja prawdopodobnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja ostatnio mało muzyki słucham... za mało... jak już to na yt

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.06.2017 o 13:12, cofi napisał:
Korzystam na premium - jak dla mnie świetna aplikacja!

Według mnie to najlepsza aplikacja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kuriaki
      [color=#F4A460][size=18]Jako, że muzyka jest bardzo zróżnicowana gatunkowo spodziewamy się delikatnych problemów z poprawnym umieszczaniem przez Was tematów. [/color][/size]
      [size=18]
      [color=#FFB6C1][b]Jeśli nie jesteście pewni do jakiego gatunku zaliczyć muzykę z Waszego tematu - wybierzcie 'Inne'.[/b][/color][/size]

[color=#D2691E][size=18]W kategorii tej umieszczajcie disco polo, mieszanki gatunków muzycznych, jodłowanie itd... czyli wszystko to co nie pasuje do pozostałych kategorii muzycznych. [/size][/color]

[color=#FF8C00][size=18]Do 'Muzycznego Hydeparku' wrzucajcie wszelkie dyskusje na tematy ogólnomuzyczne, np "Jaką muzykę lubisz", "Ulubiony zespół", "Piosenki wszechczasów" itd. [/size][/color]

[color=#E9967A][i][size=18]Pamiętajcie też, że od klipów muzycznych jest dział 'Multimedia->Teledyski', więc jeśli planujecie wstawić [u]tylko[/u] dany utwór zróbcie to właśnie tam.[/size][/i][/color]
    • Przez earl
      Podzielcie się, wklejając link do YouTube.
  • Dodaj nową pozycję...