Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="Klaraija"]:) a to muszę obejrzeć :) ostatnio mam problem, żeby sie wyspać :P Ja bym obejrzała komedie lub cos romantycznego jakiś taki nastrój na wiosnę chciałabym złapać :)[/quote] Wysyp komedii to był bardziej na początku roku - Planeta singli, slaba płeć, 7 rzeczy, Ave Cezar braci Cohen i kilka innych pewnie, których nie kojarzę już :P A w czerwcu wchodzi też coś z Bołądź i Kożuchowską, taki ślubny klimat, wieczór panieński.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Już wyszło- Kochaj, bodajże z tydzień temu... Ja jeszcze nie byłam i słyszałam, że opinie są podzielone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Annais"]Już wyszło- Kochaj, bodajże z tydzień temu... Ja jeszcze nie byłam i słyszałam, że opinie są podzielone[/quote] Najważniejsze, że Roma Gąsiorowska wygląda w nim fajnie. ;> Reszta to kwestia gustu. ;)

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bylam na Kochaj, calkiem spoko, nie jest to komedia romantyczna. Film z dobra obsada aktorow, odpoczelam i poprawilam sobie nastroj :) a Gasiorowska faktycznie wyglada super :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobre kino nie jest złe od czasu do czasu , teraz podobno warto zobaczyć obecność 2. Dziewczynę wziąść przytulić, żeby się mniej bała - kino connecting people

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Obecność 2", fajny horrorek. Ja chcę obejrzeć "San Andreas" z moim ulubionym aktorem ale obejrzę w domu na HBO, 3 lipca. :)
Jeszcze niedawno był tylko na ekranach kin. Niekiedy, dobrze jest, gdy mam możliwość obejrzenia w domu ale taki wypad do kina, to zawsze jakaś rozrywka, chociaż
dziś, już kino idzie do lamusa a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7880]Lone[/url]"][post]190032[/post] [quote="Annais"]Już wyszło- Kochaj, bodajże z tydzień temu... Ja jeszcze nie byłam i słyszałam, że opinie są podzielone[/quote] Najważniejsze, że Roma Gąsiorowska wygląda w nim fajnie. ;> Reszta to kwestia gustu. ;)[/quote] No tak, bo Roma w każdego guście jest xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oplaca sie, mam poltora roku i nie dosc ze ogladam duzo to jeszcze 25%znizki w barze jest, dla mnie super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo sie oplaca - kwota zwraca sie juz po pół roku, a potem... no cóż... oglądasz filmy praktycznie za darmo :) super sprawa dla prawdziwego kinomana! ;-) ale i dla laika świata filmowego :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Karolo post_id=199705 time=1516656603 user_id=9546]kammielee[/quote] Ooo, to nawet nie wiedziałam, że po roku korzystania z karty mamy większe benefity ;) za mną już 7 miesiąc członkostwa w unlimited ;) wiele jeszcze dobrego przede mna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakie są benefity poza chodzeniem do kina bez limitu? Nie słyszałam o innych.
Sama rozważam, bo lubię oglądać filmy a w necie słabo zimą. Serwery obciążone i się tnie jak chol...a :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie szkoda kasy na kino.. Duzo fajnych filmow mam na canale plus w pakiecie od upc https://www.upc.pl/telewizja/pakiety-dodatkowe/pakiet-canal-plus/ i to mi wystarcza :D Zdecydowanie wole teatr :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tez lubię kino i żaden film w TV nie jest w stanie zastąpiś sali kinowej. popcorn i cola obowiązkowo. Ale tylko na amerykańskich hitach. Na ambitniejszych wolę skupić się na filmie, a nie na chrupaniu. Zastanawiam się czy od marca nie skusić się na kartę w cinema. Nieograniczona ilośc wizyt w kinie brzmi kusząco...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kino to naprawdę świetna sprawa, ale tak jak niektórzy piszą, że chętnie chodzą sami do kina, to ja bym tak nie mogła, uwielbiam chodzić do kina z chłopakiem, z koleżankami-wcześniej umawiając się na obiad, kawę czy drinka. Bardzo polubiłam wydarzenie Ladies Night w Cinemie- pomysł i klimacik super :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też chodze czasami na LN :D Co prawda nie zawsze odpowiada mi film, ale teraz ma byc komedia z Charlize Theron "Raz sie zyje", wiec jak najbardziej ide. Lubie atmosfere, nie ma ludzi z krzyczacymi dzieciakami, sa za to sympatyczne dziewczyny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja chodze czasami ze swoja dziewczyna na ladies night, fajnie jest. zabawnie chwilami, ale ogolnie niezla imprezka, nie musi mnie jakos specjalnie namawiac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem troche zacofana w temacie, bo zupelnie nie  mam czasu na taki rozwoj intelektualny jak  chodzenie do kina czy teatru. Ale  mysle, ze cos mi po prostu umyka.😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi