Skocz do zawartości
Mandy_126

Usypiaci z muzyką w uszach?

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś co wieczór gdy szedłem spać to zasypiałem w słuchawkach z włączoną muzyką, ale od dłuższego czasu tylko sporadycznie. Może dlatego, że już się nauczyłem zasypiać bez muzyki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W uszach??? Szkoda uszu.
Zasypiać słuchając jak najbardziej tak. Delikatnie sącząca się Sepultura Arise lub Type O Negative z głośników powoduje że odpływam przy góra trzecim utworze. Dzisiaj będzie Sleyerek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie "usypiaci' w uszach. :szok:
[quote]Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć [/quote] A jak ocenia się po "nie swojemu"? :woot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Potrafię uspiać z muzyką w uszach, szczególnie przeznaczoną z góry do playlisty drzemkowej. Najczęściej to techno, ale nie taka typowa rąbanka bez przemyślenia, tylko delikatna, o nowoczesnym wymiarze symfonia dźwięków. Padam jak mucha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref]redorange666[/ref], dzięki! Przesłuchałam testowo https://www.youtube.com/watch?v=XIL3u3Lurp8
To jest jeszcze bardziej uspokajające niż to, czego zazwyczaj słucham. Myślę, że genialne byłoby też na pilatesie, jodze, przy takich skupionych, zsynchronizowanych ruchowo ćwiczeniach. Naprawdę dzięki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajtula sprawdź sobie jeszcze Orbital In Sides. To album który spowodował ze zakochałem się w muzyce elektronicznej. Cały sześcioksiąg Diuny przy niej przeczytałem i juz chyba zawsze będzie mi się kojarzyła z Arrakis.
Pobudza zmysły, wyobraźnię i uspokaja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z ciekawosci i ja w wolnej chwili poslucham.

Wracajac do tematu.. moj znajomy faktycznie zasypia z sluchawkami w uszach..
Ja jednak wole cisze..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Had...cała dyskografia Orbitala jest genialna. Moim zdaniem to jedni z najlepszych twórców muzyki elektronicznej. Kolejny to Amon Tobin, Richard D James czyli AphexTwin, Squarepuscher...
Na noc na pewno polecę morchibe (chyba to się tak pisze) lub Massive Atack.
Z dziwnych mrocznych nocnych kliatow Nearly God czyli kolejny projekt Tricky-ego. Sam Tricky jest genialny do seksu.
Portishead...na nocne czytania książek...
Schpongle...posłuchajcie dziwnej elektroniki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś również bardzo się ograniczałem muzycznie. W zasadzie słuchałem tylko jednego gatunku ale znajomi muzycy przekonali mnie ze błędem jest nie poznawać nowych nurtów. To właśnie wokalista grupy death metalowej pożyczył mi płytę orbitala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja sie nie ograniczam do jednego gatunku akurat ;) i chetnie szukam czegos nowego :)
Bo w tak ... hmmm.... wielobarwnym swiecie jakim jest muzyka samobojstwem by bylo sluchac tylko jednego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasciwie to nie jest mi potrzebny ,,usypiacz,,  z muzyka w uszach, bo   zasypiam doslownie jak przyslowiowy robot. Ale nie powiem , lubie totalna  cisze. To nie znaczy , ze ktos inny musi lubic to co ja.😈

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi