Skocz do zawartości
Zapraszamy wszystkich do udzielania się na forum. ×
Prince

Korzystanie z usług seksulnych- co o tym myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8946]skoen[/url]"][post]192220[/post] facet korzystając z takich usług to dosłownie śmieć[/quote] Wiesz o tym że mogłabyś za taką ocenę odpowiadać karnie przed sądem (z art 216 § 2 kk)?
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=37]MagicalFire[/url]"][post]192173[/post] kazdy ma prawo do własnego zdania[/quote] Ale nie ma prawa nikogo obrażać więc mam nadzieję że teraz zareagujesz odpowiednio. Zwłaszcza że teraz popełniła przestępstwo (prywatnoskargowe, co prawda; ale jednak przestępstwo).

[b]MagicalFire[/b] to gnój a [b]skoen[/b] to suka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dobra musze interweniować[ref]skoen[/ref], wyluzuj kazdy ma prawo do swojego zdania :evil:
[ref]Prince[/ref], wiesz co ja tu jestem sędzia na tym forum zanim nadasz jakiś paragraf na forum zastanów sie ci wypisujesz nie będziesz wpływał na żadna osobę z team żadnymi groźbami
nie podoba ci sie poziom dyskusji na tym forum wyjdz jeżeli masz jeszcze jakieś ale to proszę sie kontaktować z nami przez adwokata :evil:

proszę nie odpisywać na ten post :evil:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=37]MagicalFire[/url]"][post]192280[/post]nie będziesz wpływał na żadna osobę z team żadnymi groźbami[/quote] Chwileczkę; ja nikomu nie grożę. A w PW miałem na myśli sprawę przeciwko [b]skoen[/b] (czyli że jeśli tutejsza administracja nie wyciągnie konsekwencji to ktoś wyżej będzie musiał wyciągnąć). A jedyne w czym ty sam będziesz tutaj uczestniczył to to że będziesz musiał wyjawić IP [b]skoen[/b] na wniosek odpowiednich organów. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mówiąc już o tym że mnie teraz pomówiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uuu zawiało pozwem o pomówienie :mrgreen: [b] Prince[/b] idź dziecko spakuj tornister do szkoły dość się nasiedziałeś na komputerze :evil:

qxbbpng_sxxwqhr.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.[/quote]
Zanim zaczniemy straszyć i się dąsać, warto sprawdzić, na co autor się powołuje.
Gdyby było, jak twierdzi kolega, skoen w najgorszym przebiegu zdarzeń mogłaby iść do więzienia na maks rok. Fajnie, ale musiałaby się najpierw dobrze postarać, a przynajmmiej założyć konto na fejsie :-P Wówczas założyć fanpage "Nie dla płatnego seksu", wykupić milion polubień i codziennie, z uporem maniaka w każdym poście wyzywać z imienia i nazwiska redorangee albo innego kolegę. Prince mógłby wtedy złożyć pozew i nawet działać w charakterze świadka. Wystarczyłoby, że skoen nie zjawiłaby się na rozprawie i już zostałaby odroczona. Najpewniej jednak, znacznie wcześniej odesłaliby go do Sprawy dla reportera. :-P

W praktyce skoen ma prawo wyzywać ogółem, kogo jej się podoba, dopóki nie narusza wolności jednostkowej. Ewentualnie nie ryzykowałabym z Żydami. Dopiero w momencie ujawnienia danych, może zostać pouczona. Na polskie warunki, żeby skoen poszła do pierdla, Prince musiałby mieć duże plecy i układy w sądownictwie. Powodzenia.

I gwoli ścisłości - Prince pytając skoen nie wyraził groźby, a zapytanie. Jego także dotyczy wolność wyrażania własnego zdania. Na tym polega dyskusja, nie powinniśmy się więc ograniczać i hamować żadnej ze stron. Dopóki nie zaczyna nas wyzywać, oczywiście. Choć i z tym także można sobie poradzić.

Prince, z największą przyjemnością poczytam i skomentuję inne Twoje posty, zaintrygowałeś. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7868]redorange666[/url]"][post]192253[/post]
Co do ilości zdrad skąd taka wiedza ze na śląsku jest najwyższa?[/quote]
Są gdzieś statystyki podane ale nie pamiętam tej strony, tzn. gdzie to jest. Na upartego, na pewno bym znalazła.

W tej chwili, znalazłam statystki według niektórych krajów. Polska jeszcze jakoś się trzyma ale ten stan, pogarsza się z każdym dniem.

1. Wielka Brytania
2. Niemcy
3. Holandia
4. Czechy
5. Australia
6. USA
7. Francja
8. Turcja
9. Meksyk
10. Kanada
11. Włochy
12. Polska
13. Hiszpania
14. Grecja
15. Portugalia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8977]Prince[/url]"][post]192279[/post] [quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8946]skoen[/url]"][post]192220[/post] facet korzystając z takich usług to dosłownie śmieć[/quote] Wiesz o tym że mogłabyś za taką ocenę odpowiadać karnie przed sądem (z art 216 § 2 kk)?
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=37]MagicalFire[/url]"][post]192173[/post] kazdy ma prawo do własnego zdania[/quote] Ale nie ma prawa nikogo obrażać więc mam nadzieję że teraz zareagujesz odpowiednio. Zwłaszcza że teraz popełniła przestępstwo (prywatnoskargowe, co prawda; ale jednak przestępstwo).[/quote]
O masz Ci los! Czyżbym trafiła w Twój najsłabszy punkt i zaliczasz się do takich śmieci?
Wyrażając swoje zdanie, nikogo nie obrażam, no chyba że pójdę do jakiego burdelu i na całe gardło wykrzyczę, że wszyscy pieprzący się w tej chwili z dziwkami, to śmiecie a tak, to wpierw
zapoznaj się z prawem co i gdzie i jak funkcjonuje a nie wyjeżdżasz z takimi pierdołami.

Magic, ja jestem wyluzowana ale może Price powinien odpiąć guziki, bo coś dusi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie korzystam bo jestem biedny i na dodatek wyjątkowo skąpy. A to trzeba płacić? Nie! Nic z tego! Co innego darmocha. To owszem.♥️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dam ci kasę, to skorzystasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, hogan napisał:

Dam ci kasę, to skorzystasz?

To jeszcze trzeba by było szukać ogłoszeń, wiele kombinacji. Ale daj kasę, to wydam na co innego. Przecież nie sprawdzisz, bo jak. Albo schowam do skarpety na czarną godzinę.:classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi