Skocz do zawartości
_Magnolia_

Jakie macie wrażenia po "Life is Strange"?

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA! Mogą być SPOILERY!

Jakby ktoś nie wiedział co to za gra:
[quote]Epizodyczna gra przygodowa, której akcja rozgrywa się w małym amerykańskim mieście. Główna bohaterka produkcji odkrywa w sobie moc cofania się w czasie, z której korzysta, by rozwiązać zagadkę zaginięcia koleżanki ze studiów.[/quote] Gracz w dużym stopniu decyduje jak ma się potoczyć fabuła, więc każdy podjęty wybór ma swoje konsekwencje.

[img]http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/319630/header.jpg?t=1460996402[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przeszłam już jakiś czas temu. Przyjemna gierka. Przeszłam ją na kilka sposobów by potestować możliwe zmiany fabuły, wiecej o tym w spoilerze.
[spoiler]Wcale nasze wybory nie mają tak wielkiego znaczenia dla samej fabuły gry. Ostatecznie i tak wracamy do tych samych scen (przykładowo jeśli nie uratujemy Kate lub ja uratujemy, to i tak potem dalsza fabuła jest taka sama). Jedyne czego nie sprawdziłam (a przechodziłam rozdziały na różne możliwości) to jakie jest zakończenie gry kiedy poświęcimy miasteczko zamiast Rachel.[/spoiler]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi