Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób jestem ciekawy jaka to zdobędzie popularność.
To czego brakuje forum to jego globalna popularność. Jak kogoś nie ma na fb to znaczy ze nie żyje...i poniekąd jest w tym sporo prawdy.
Dla mnie forum to dodatek...a fb to narzędzie, wygodne, szybkie i zna je cały świat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7868]redorange666[/url]"][post]192409[/post] Zrób jestem ciekawy jaka to zdobędzie popularność.
To czego brakuje forum to jego globalna popularność. Jak kogoś nie ma na fb to znaczy ze nie żyje...i poniekąd jest w tym sporo prawdy.
Dla mnie forum to dodatek...a fb to narzędzie, wygodne, szybkie i zna je cały świat...[/quote]
Poniekąd może i masz rację.... Ja ostatnio przekonałam się że może być bardzo pomocny w pracy.....hmmmm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7868]redorange666[/url]"][post]192409[/post] Zrób jestem ciekawy jaka to zdobędzie popularność.
Dla mnie forum to dodatek...a fb to narzędzie, wygodne, szybkie i zna je cały świat...[/quote]
I o to właśnie chodzi!
Globalną popularność, zdobywasz dzięki usługom typu komunikatory a więc im lepszy i nowocześniejszy komunikator, tym większe ma wzięcie.
Jak też o to, że jak forum miałoby takie dodatki, to stałoby się narzędziem pracy, jak napisałeś i znaliby je, wszyscy, cały świat. :)

U siebie zrobię ale nie wiem kiedy, bo obecnie pracuję nad potężniejszym dziełem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To nie komunikator powoduje że jest to narzędzie.
Fb jeżeli klikniesz lika dla danej strony np WRC.com będzie mi sam podrzucal informacje tam zamieszczone. Poza tym informacje od znajomych i możliwość blokowania durnych wiadomości etc. Żadne forum nie będzie tak działać ponieważ nie do tego forum jest stworzone.
Zresztą fora milkną ponieważ mają strony na Fb...i więcej się tam dzieje niż na samych forach jako takich.
Dotyczy to również klubów i stowarzyszeń które wykorzystują Fb do kontaktowania się ze swoimi członkami, umawianie się na spotkania etc itp.
Zresztą gdyby nie fb to nie było by czarnego poniedziałku, KODu i kilku innych bardzo fajnych inicjatyw społecznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale niestety w słowach Reda jest dużo prawdy.. przede wszystkim fb jest na całym świecie.. forum, choćby nie wiem jak nowoczesne nie osiągnie tego celu... może też przez to że for są tysiące..
Co do śmietnika na fb, to prawda choć już są sposoby by część rzeczy została zapamiętana..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Facebook ma kłopoty ponieważ nie ma świeżych aktualności poinformował że to nie jest atak hakerski

Facebook (@facebook) Napisał/a: We're focused on working to resolve the issue as soon as possible, but can confirm that the issue is not related to a DDoS attack. https://twitter.com/facebook/status/1105907126424109056?s=17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miliony ludzi właśnie zastanawia się nad sensem życia, pośrednio 🙂 FB nie działa, nie ma co robić 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytać książki! Albo obejrzeć film,  jak jest młoda pora wyjść na spacer:D A nie ciągle na Facebooku 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh...smutne to, że "ludki same z siebie" nie potrafią organizować sobie czasu.W końcu mogą zrobić coś odmiennego ---> wręcz dla niektórych nawet zupełnie NOWEGO...a użalają się nad brakiem fb.:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Facebook kiedyś był fajny ale teraz jest przereklamowany .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi