Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam, ale mało korzystam. raczej głównie po to by mieć kontakt ze starymi znajomymi. Jak się przeprowadziłam na drugi koniec Polski, to wszyscy mówili, że się zapadłam pod ziemię. Więc musiałam go założyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak mieszkałam jeszcze w swojej pipidówce, to miałam. Ale usunęłam tak z około 1,5 roku nie miałam. Ale się przeprowadziłam i nikt nie wiedział co sie dzieje, to w końcu dostawałam tyle sms-ów, że założyłam konto.
W sumie dzięki temu i ja wiem co się u innych dzieje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mam ani konta, ani potrzeby by mieć. Kiedy umawiam się na piwo to dzwonię, kiedy wybieram się gdzieś dalej, to mnie nie ma i już, a nie że od razu wszyscy wiedzą, że pojechałem tam, a tam. Wolę mieć sekrety i szanuję te u innych, nie potrzebuję wiedzieć wszystkiego o moich znajomych :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facebooka założył mi kilka ładnych lat temu chrzestny mojego młodego. Najpierw średnio mi się ten wynalazek podobał, bo byłam rozdrażniona tym, że grono.net przestało istnieć, więc spróbowałam. Korzystam, mam i moi znajomi tez mają, ale nie jest mi do zycia niezbędne. Zdjęcia wrzucam i na znajomych tez patrzę ;) Dzięki temu z koleżanką z którą dawno sie nie widziałysmy spotkałam się 500mk od domu, bo akurat obie się urlopowałyśmy w tym samym miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Konto mam. Uzywam raczej do kontaktu ze znajomymi..
Czasem cos wrzuce.. popatrze co u znajomych... ale.. spokojnie moge sie obyc bez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miałam przez chwile.Jednak zupelnie nie wiem czym sie tak zachwycaja...mnie to zupelnie nie kreci.A jak chce wiedziec co u znajomkow to dzwonie, spotykam sie.Jedyny problem to czas bo nie zawsze jest.Ale i tak nie zmienia to faktu ;)

I tak jak Bilbo jestem przyladem na to, ze nie mamy a jednak Żyjemy ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8273]Hexa[/url]"][post]190460[/post] Jednak zupelnie nie wiem czym sie tak zachwycaja[/quote] Też nie wiem czym się zachwycają i też mnie nie kręci. :)
To jakiś jeden wielki chaos, w którym każdy pisze o byle czym a inni się fascynują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam korzystam i ułatwia mi życie...zamiast szukać informacji mam je każdego dnia na swojej tablicy. Wygodnie Szybko i bez skakania po kilkunastu portalach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na szczęście nie dałem sie ogłupić tym bzdurnym portalem...w jakich czasach ja żyję - normalność zaczyna być nienormalna i odwrotnie :dry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam założone konto i bardzo często z niego korzystam. Piszę ze znajomymi, mamy utworzone konferencje, grupy. Bardzo usprawnia nam to przesyłanie danych. :) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8984]ilona111[/url]"][post]191111[/post] Mam założone konto i bardzo często z niego korzystam. Piszę ze znajomymi, mamy utworzone konferencje, grupy. Bardzo usprawnia nam to przesyłanie danych. :) :)[/quote] Na forach jest bardziej przejrzyście, bo wiesz co gdzie jest a jak czegoś szukasz, to wystarczy wyszukiwarka forumowa. Na fejsie tego nie ma, bo jak coś wpiszesz, to dostaniesz setki zbędnych odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Już tu pisałam, byłem na nie ale z ciekawości dziś założyłem ale się w tym nie odnajduję jeszcze 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8968]kissmyass[/url]"][post]191217[/post] Już tu pisałam, byłem na nie ale z ciekawości dziś założyłem ale się w tym nie odnajduję jeszcze 8-)[/quote] I się nie odnajdziesz, chyba że będziesz walił głupa, tak jak reszta się tam udzielających. Piszą i udają, że wiedzą co i do kogo piszą a w rezultacie wychodzi porąbanie z pomieszaniem. :mrgreen:
Na przykład, napiszesz na stronie głównej jakąś wiadomość i okazuje się, że to ląduje na Twoim profilu a nie na głównej stronie FB i na dodatek, wcale nie pokazuje Twojej wiadomości
jako ostatniej z napisanych i wyskoczy wiele innych wiadomości zamiast Twojej, mimo że będą nawet o dzień starsze według daty. Pierdolnik dla idiotów i nic więcej. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=37]MagicalFire[/url]"][post]190354[/post] teraz jest tak ze nie masz fb nie zyjesz ...[/quote] No, to najprawdopodobniej jestem duchem..... ;-)
Nie mam fejsa.... i jakoś nie czuję takiej potrzeby... chyba że zawodowo...xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8946]skoen[/url]"][post]191221[/post] [quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8968]kissmyass[/url]"][post]191217[/post] Już tu pisałam, byłem na nie ale z ciekawości dziś założyłem ale się w tym nie odnajduję jeszcze 8-)[/quote] I się nie odnajdziesz, chyba że będziesz walił głupa, tak jak reszta się tam udzielających. Piszą i udają, że wiedzą co i do kogo piszą a w rezultacie wychodzi porąbanie z pomieszaniem. :mrgreen:
Na przykład, napiszesz na stronie głównej jakąś wiadomość i okazuje się, że to ląduje na Twoim profilu a nie na głównej stronie FB i na dodatek, wcale nie pokazuje Twojej wiadomości
jako ostatniej z napisanych i wyskoczy wiele innych wiadomości zamiast Twojej, mimo że będą nawet o dzień starsze według daty. Pierdolnik dla idiotów i nic więcej. :lol:[/quote]
A najgorsze jest to, że ludzie tam na FB wszystko publikują, wszystko dosłownie....zrobilem zielona kupę i muszę PODZIELIC sie na FB, zrobiłem zdjęcie tyłka dziewczyny mojego brata i bam TRZEBA pokazać to na fejsbooku. Oczywiscie można wiele tego przytaczać do rana ale mi się nie chce. powiem jedno, że rosną nam biologiczne roboty :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=37]MagicalFire[/url]"][post]190354[/post] teraz jest tak ze nie masz fb nie zyjesz ...[/quote] Bo Facebook to zło. Owszem korzystam, ale staram się ograniczyć ilość spamu wrzucanego na swoją ścianę. Czasem też piszę w jednej z grup, ale zdecydowaną większość czasu czytam co tam ciekawego pokazują (fotki, linki, komentarze w świecie gier).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8968]kissmyass[/url]"][post]191306[/post] e rosną nam biologiczne roboty :][/quote] Roboty są nawet mądrzejsze od tego porąbania z pomieszaniem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściwie służy mi jako komunikator do konsultacji problemów, których nie sposób omówić przez telefon i w większym gronie (częściej tak ludziom wygodniej). Także przy promocji handmade, warsztatów, projektów, w ten sposób pozyskiwania klientów i szerszego rozgłosu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla niektorych tez jest teraz okazja do reklamy swojego biznesu. Czy tez sprzedazy i kupna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi