Skocz do zawartości
Mandy_126

Ile razy codziennie mówicie ''kocham Cię''?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma chyba takiej wytycznej.. czy tam stalej liczby. Zdecydowanie powinno to byc spontaniczne.
My sobie malo mowimy kocham cie. Nie lubimy przeslodzenia w zwiazku ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba nie dam rady policzyć ale myślę, że zmieściłabym się w kryteriach setki lub więcej. Powtarzam mu na okrągło, że go kocham, że jest mądry, wspaniały, grzeczny, śliczny... mój pies. :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W ciągu dzisiejszego dnia podliczę i dam znać. xD Fakt, najwięcej trafia do faceta, z chęcią obdarzam tym słowem wszelkie istoty żywe i martwe, wyszczególniając przyjaciół, kumpelstwo jak zasłuży, a czasem nawet obcych facetów :-D Najbliższa memu sercu odmiana to: "Kochany, uważaj sobie!" :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie to jakoś jest dziwnie, bo jestem ze swoją dziewczyną od jakiegoś czasu, a nigdy jej to nie powiedziałem, chociaż jest bardzo wspaniałą i wartościową osobą. Za to mówię do niej kochanie, ukochana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8275]Hadassa[/url]"][post]192595[/post] Skeon... padłam... ale fakt .... pies jest chociaż wierny ;)[/quote] Posłuszny, szybko wybacza, kocha po swojemu, odda ostatnią kość, wygrzeje w nogi a nawet wyliże :lol: Taki ktoś, to chodzący ideał. I obroni jak trzeba.
I nie pyskuje, nie kłóci się, nie zdradzi żadnej powierzonej mu tajemnicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i]Kocham Cię[/i] to jednak tylko słowa, frazes. Jeśli nie stoi za tym żadne uczucie i nie są to słowa poparte czynami, nic nie znaczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie są to rzadko używane słowa. Kiedyś z byłymi potrafiliśmy mówić to codziennie. Niestety, było to głupie, bo po czasie powstał z tego obowiązek, przyzwyczajenie i nic nie znaczące słowa. Uczucie przez to tylko przygasalo.
Dlatego teraz gdy jest to na prawdę rzadko wiem, że te słowa są po prostu wyjątkowe i mają olbrzymie znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W młodym wieku to burza hormonów..do prawdziwej miłości , takiej która przetrwa wszelkie próby jeszcze daleko.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9051]Fajtula[/url]"][post]193984[/post] [ref]Fedorowicz[/ref], a więc jaka jest prawdziwa miłość?[/quote] Taka, która przetrwa wszelkie, nieraz bardzo ciężkie próby czasu, przeciwności losu. Chociaż kiepsko trawie tego szalonego zyda, jednak zacytuje :

"Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje (...)

— 1 Kor 13,4-8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.06.2016 o 17:03, Mandy_126 napisał:
Ja co najmniej 10.

Tyle razy to ja przez rok nie powiem.

Wystarczy przecież raz to komuś powiedzieć i póki się nic nie zmieni, to jest aktualne.

Chyba że się często obiekty westchnień zmienia, to co innego, wtedy wychodzi częściej.☀️

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle, ze  slowa kocham   cie sa  ,,magiczne,, . To one powoduja, ze komus na nas zalezy, ze ktos nas pragnie , ze docenia , ze jest mu lepiej i weselej, ze zycie ma sens .  Slowo to jest wzniosle i kojace niezaleznie czy dotyczy  milosci  ,    czy relacji z innymi ludzmi , a nawet w okazywaniu ciepla i serdecznosci  innym istotom  . Wazne by slowo Kocham Cie nie  bylo tylko rutynowym i automatycznym  pustym bez  ,,uczucia,, gadaniem.  Nie licze ile razy  mowie kocham cie, ale mowie je szczerze i z glebi serca , bez wzgledu  kto jest ich adresatem. 💖

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli   ,,mowione,, slowo  kocham cie czujesz  glebia swojego serca  i ta muzyczka ukryta w  nim ,to zawsze bedziesz czul , ze to co mowisz jest piekne.💓

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi