Skocz do zawartości
Mandy_126

Jakie kolory kwiatów najbardziej lubicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie największe wrażenie robią te co są różnokolorowe, np. Róże, które są połączeniem dwóch kolorów, albo tulipany, które wyglądaja jakby ktoś je czubkami płatków zamoczyl w farbie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciemne.;) fieletowe...granatowe...bordowe ;D a najbardziej z tych ciemnych te jebitnie czerwone ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie w ogrodzie przeważnie dominują kolory delikatnego różu i fioletu. Moje ulubione :) Ale jako dodatek występują też kwiaty w kolorze żółtym np. lilie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam herbaciane, karmazynowe, niebieskie, zielone [!] Gdy w grę wchodzą kupne, to bardzo podobają mi się wiązanki różnokolorowe z jednego gatunku roślin (tulipany, róże). W przypadku tych drugich, posypane na koniuszkach płatków delikatnie połyskującym gruboziarnistym pudrem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matka natura cudownie ,,pomalowala,, kwiaty😄 i to niezaleznie od gatunku.  Dlatego  ja nie  wybieram swojego ulubionego koloru , bo  kocham  wszystkie kolory   kwiatow. Piekno barw roznorodnych  jakie dostaly w prezencie od natury jest samo w sobie  urzekajace i niezwykle.☘️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi