Skocz do zawartości
Bilbo

Euro 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj gramy z Niemcami. Może tak poobstawiać wynik :pijacy:
Ja stawiam na 1:1 :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Fakt,mamy remis i to całe szczęście,zobaczymy co dalej,ale jak do tej pory jest w porządku. Tak mogłobybyć do końca. :)[/b]

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="dobrodziejka"][b]Fakt,mamy remis i to całe szczęście,zobaczymy co dalej,ale jak do tej pory jest w porządku. Tak mogłobybyć do końca. :)[/b][/quote] Wolałbym, by jednak z Ukrainą wygrali, bo dzięki temu jest szansa, że trafimy na łatwiejszego przeciwnika w następnym etapie [img]http://forumdyskusyjne.y0.pl/images/smilies/flaga_pl.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Popieram ;) może jakby grali w pierwszej połowie tak samo jak w drugiej to coś by się zadziało więcej, bo jak dla mnie pierwsza połowa wyglądała jak taniec baletnic...

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]A jak będzie niebawem się okaże,może wreszcie Polsce się poszczęści.[/b] oby tylko pogoda dopisała i nie było tak jak podczas gry Ukraina-Irlandia Północna.

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pogoda dla obu drużyn jest taka sama, więc nie ma znaczenia :-P
Nasi mają jednak na koncie już kilka żółtych kartek i przez to mogą grać słabiej, by nie pauzować w kolejnym meczu, tyle że grać trzeba ostro, mimo takiego ryzyka. Jak będzie wyglądał ten mecz, to dowiemy się dopiero oglądając go. Trzymajmy kciuki, by jednak Polacy dali z siebie wszystko dla wygrania tego spotkania [img]http://forumdyskusyjne.y0.pl/images/smilies/flaga_pl.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jutro mecz ze Szwajcarią. Myślę, że wygramy go 1:0. Pozostaje jedynie trzymać kciuki, a mecz oglądać w dobrym towarzystwie :cheers:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miejmy nadzieje ze wygrają

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tia.ale mało brakowało...
Swoja droga jaka to musi byc presja...ze rywal az tak chybił...naprawde az mi sie go zal zrobilo.Pewnie suchej nitki na niej nie zostawili...

Wkurza mnie tez to, ze tak poniewieraja Lewym.Jak tak dalej pojdzie to bd najbardziej faulowanym kapitanem na mistrzostwach ;)

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi