Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
Coolka

Polecani Weterynarze

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób pyta mnie o dobrego weterynarza. Od siebie mogę polecić w Warszawie dr Nowickiego z Vet4Pet na Grenadierów. Dr Michał jest profesjonalnym ortopedą i chirurgiem, ale w klinice jest też wielu innych specjalistów i są w stanie pomóc w każdej sytuacji.

Dorzucajcie swoich sprawdzonych weterynarzy. Komuś może to pomóc uratować zwierzaka.

[img]http://www.weterynarz.e-grajewo.pl/firmy/medycyna/weterynarz/img/2.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale też tak jak dr.Nowicki ma jakąś specjalizację? Mogłabyś ewentualnie napisać czy tak jak w Ve4Pet klinika jest jakoś wyposażona w specjalistyczny sprzęt, czy mają też ortopedię, chirurgię czy behawiorystykę. Ważne polecając klinikę jest to z jakimi sytuacjami możemy się zgłosić ze zwierzakiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A tego lekarza masz sprawdzonego osobiście Monia? Pytam, bo szukam siostrze przychodni na Pradze właśnie. Chodzi o sterylkę, ale i o badania potrzebne do kociego paszportu. Nie wiesz, czy tam załatwiają coś takiego? Podsunęłabym jej namiar, bo to blisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Robia sterylizację na pewno. Dr.Nowicki jest osobą którą mogę śmiało polecić każdemu. Przychodnia jest wyposażona we wszystko i robią wiele specjalistycznych badań. Wiem, że od marca rusza akcja sterylizacji u nich tylko są zapisy. Jak coś zadzwoń i zapytaj www.vet4pet.pl. Paszporty też robią, bo moja koleżanka wyrabiała. Śmiało możesz siostrze podać, bo ręczę za nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja przez wiele lat miałam szczury i moje zwierzaki leczyła Pani Ania Rzepka, w lecznicy w której pracuje przyjmowane są tez koty i psy, ale w PulsVet głownie przyjmowane są fretki, kroliki itp małe zwierzaki :) a Lecznica jest w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brzmi to wszystko naprawdę dobrze i budzi zaufanie. Przekażę siostrze namiar i Twoje rekomendacje, bo kto jak kto, ale Ty akurat na weterynarzach się znasz. Skoro polecasz, to na pewno warto do nich zajrzeć. Dziękuję! Dam znać jak nam poszło. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Klaraija"]Lecznica jest w Warszawie[/quote] Zupełnie nie znam, ale vet4pet tez przyjmuje gryzonie bo jezdziłam tam ze szczurkami i z Fredzikiem moim.
[quote="samba_mamba"]kto jak kto, ale Ty akurat na weterynarzach się znasz. Skoro polecasz, to na pewno warto do nich zajrzeć. Dziękuję! Dam znać jak nam poszło. :)[/quote] Dzięki kochana :) No przy moim zwierzyńcu zdołałam sprawdzić już wiele lecznic. Szczególnie, żę moja Kulka miała swojego czasu paraliż i jeździliśmy z miejsca na miejsce i każdy rozkładał ręce i proponował witaminy na wzmocnienie, albo uśpienie ;/ Dr.Nowicki nigdy nie bagatelizuje nawet najmniejszej nadzieji na ratunek i robi wszystko żeby zwierzakowi dać szansę na nowe życie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przeglądałam ostatnio neta w poszukiwaniach dobrego weterynarza i natrafiłam na tą klinikę Vet4pet jestem umówiona z moim pieskiem na przyszły tydzien, zdam relację jak wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siostra była kilka dni temu i wróciła zachwycona. Akurat trafiła na zmianę dr.Nowickiego o którym pisałaś. Normalnie ona musi trzymać kota i liczyć na dużo szczęścia, żeby nawet wizyty kontrolne przebiegały sprawnie, a tu bez najmniejszego problemu nawet dał się głaskać. Lekarz go zbadał sam, a potem zlecił jeszcze badania laboratoryjne. Wygłaskał i już po strachu. Pozostaje czekać na wyniki. Chyba obu nam ulżyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]Siostra była kilka dni temu i wróciła zachwycona. Akurat trafiła na zmianę dr.Nowickiego o którym pisałaś. [/quote] Nigdy nie poleciłabym nikogo kogo nie byłabym w 100% pewna a tego lekarza jestem. Nawet mój fredek jest u niego jak anioł.
[quote="krysia"]Przeglądałam ostatnio neta w poszukiwaniach dobrego weterynarza i natrafiłam na tą klinikę Vet4pet jestem umówiona z moim pieskiem na przyszły tydzien, zdam relację jak wrócę.[/quote] Tak to właśnie klinika dr.Nowickiego o której rozmawiamy. krysia chyba zakochana jesteś, że tak rozkojarzona :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Panią z www.vetpassion.pl. Odpowiada na pytania dotyczące zwierząt w internecie. Fachowa pomoc, polecam 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi