Skocz do zawartości
pawel123us

Egzamin teoretyczny z prawa jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, niedawno zapisałem się na kurs prawka jazdy na samochód. Macie jakieś sprawdzone sposoby jak najlepiej nauczyć się teorii na egzamin? Systematycznie, czy tydzień przed egzaminem? :D Z czego korzystacie? Myślałem czy po prostu nie robić testów w necie ale kolega mi mówił, że dużo jest takich - szczególnie darmowych - że pytania w ogóle nie pokrywają się z tymi egzaminacyjnymi :/ . Polecicie coś sprawdzonego? Z góry dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pewnie, możesz się bawić w robienie darmowych testów w necie, babrać się w reklamach, zacinających się programach i niestworzonych pytaniach, tylko po co? :) Najzabawniejsze są takie, które reklamują się jako 'darmowe i potwierdzone', a po zrobieniu jednorazowego testu, żeby poznać swój wynik musisz wysłać sms za 10 zł :) Kolega Ci dobrze radził, trudno znaleźć w necie coś konkretnego za darmo w tym temacie. A te pakiety to nie są wielkie pieniądze - sama na swoje materiały do nauki wydałam około 25 zł a oszczędziłam sobie wszystkiego o czym napisałam wyżej...

[i][b][color=#BF0000]Z Matki obcej; krew jego dawne bohatery,

A imię jego będzie czterdzieści i cztery[/color]
[/b]
[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="milena1m"] A te pakiety to nie są wielkie pieniądze - sama na swoje materiały do nauki wydałam około 25 zł a oszczędziłam sobie wszystkiego o czym napisałam wyżej...[/quote] Mogłabyś podać jakieś konkrety? Co prawda ja już mam prawo jazdy ale mój młodszy brat niedawno zaczął kurs i myślałem o jakiś prezencie dla niego z tej okazji :)

[i][color=#FFFFBF]Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.[/color][/i]

Andrzej Sapkowski - [i]Krew elfów[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sikor69"]Mogłabyś podać jakieś konkrety? Co prawda ja już mam prawo jazdy ale mój młodszy brat niedawno zaczął kurs i myślałem o jakiś prezencie dla niego z tej okazji :)[/quote] Na kursie polecili nam płytę Prawko B Special - fajna sprawa, duża baza pytań, które możesz przerabiać po kolei albo robić próbne testy. Więcej do nauki raczej nie potrzeba :)

[i][b][color=#BF0000]Z Matki obcej; krew jego dawne bohatery,

A imię jego będzie czterdzieści i cztery[/color]
[/b]
[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi