Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
sharon

aliexpress

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy odpowiedni dział wybrałam, ale niech będzie :mrgreen:

chciałabym się spytać, czy ktoś z Was scypionki zamawiał może ze strony www.aliexpress.com? polski "odpowiednik", ale mogę się mylić to chyba www.allinside.pl
już kiedyś odkryłam tę stronkę i chciałam sobie zamówić kilka rzeczy, ale jakoś się bałam i w sumie do tej pory mam jakieś obawy :mrgreen:
może ktoś z Was, albo ze znajomych zamawiał z tej stronki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój znajomy coś na pewno zamawiał i strasznie narzekał na dostawę, chyba dopiero po miesiącu mu paczka doszła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="summerrum"]Mój znajomy coś na pewno zamawiał i strasznie narzekał na dostawę, chyba dopiero po miesiącu mu paczka doszła.[/quote] paczka na pewno będzie z miesiąc trwać, bo to zamówienia chyba idą z drugiego kontynentu jeśli się nie mylę :mrgreen:
jednak dla mnie czas przesyłki nie liczy się, może śmiało iść i nawet dwa miesiące tylko chciałabym wiedzieć, że wszystko jest bezpieczne, aby nie dać się oszukać no i przede wszystkim aby nie płacić nagle jakichś wysokich kosztów przez moje niedopatrzenie. tego niestety obawiam się najbardziej.

a nie wiesz co zamawiał i jak to wszystko wyglądało? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zwracaj uwagę ile ktoś miał już zamówień i jaką ma ocenę. Tam wszystko jest przejrzyste, a z tego co wiem to aliexpress jest już w polskiej wersji :) Fakt, na przesyłkę czekaliśmy 3 tygodnie, ale wszystko doszło, zero ściemy :) Zamawialiśmy za nieco ponad 15 dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja ciągle coś z aliexpress zamawiam. Lubię tam kupować, przesyłki owszem, długo idą, ale nie przeszkadza mi to. Ważna dla mnie jest ochrona kupującego - jeżeli sprzedawca wyśle towar niezgodny z opisem, albo zniszczony - dostaje się całościowy lub częściowy zwrot pieniędzy. No i darmowa przesyłka! A wiele rzeczy na allegro jest kupowanych na aliexpress a potem sprzedają to za 2x wyższą cenę i jeszcze doliczają przesyłkę. Na przesyłkach z aliexpress jeszcze się nie zawiodłam a mam ponad 100 zamówień zrealizowanych. Nie kupuję tylko drogich sprzętów elektronicznych i nie kupowałam jeszcze nic powyżej 30 dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dość dużo rzeczy zamówiłam i jeszcze pewnie zamówię z alie ;) A czas dostawy bardzo różny od 2 tygodni do 2 miesięcy...
I Cofi ma rację, masa rzeczy na allegro, to wprost z chin, nawet zdjęć nie zmienią...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, ja też zamawiam, trzeba się uzbroić w cierpliwość ale można trafić na fajne gadżety za grosze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
od czasu do czasu sama też coś zamówię przeważnie drobiazgi za kilka złotych, ale teraz chciałam kupić z ali express lampę do paznokci koszt ponad sto złotych. I sama nie wiem czy warto zaryzykować z droższą rzeczą na [url=https://alitopbrands.pl]alitopbrands.pl[/url] jest ta lampa dosyć tania z aliexpress.pl, to chyba są te same sklepy na allegro musiała bym zapłacić drugie tyle. I zastanawiam się czy jak coś się z nią stanie na przykład przyjdzie uszkodzona to można to reklamować, albo dostać zwrot w pieniędzy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem jak na Twojej stronie, ale na pewno na alie możesz wnieść np o częśćiowy zwrot albo całkowity

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi