Skocz do zawartości
kuriaki

Twój Sportowy Idol

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie swojego idola w świecie sportu? Jeśli tak to kto nim jest i Dlaczego. [b]Proszę uzasadniać. [/b] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lance Armstrong. Siła psychiczna i fizyczna, nie poddał się osłabieniu po chorobie nowotworowej. Pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ee ja tu myslalam ze wogole idol... :mrgreen:
niestety nie interesuje sie pilka nozna

moge podac z innej dziedziny :mrgreen:
Joanny Leunis :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uuups... miał to być idol z piłki nożnej. Fu***n' bi**h - sorry.
Nie mam idola w tej dziedzinie.

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 29 Wrzesień 07, 21:04[/i] ][/size] [quote="Catwoman"]Fu***n' bi**h[/quote] [quote="Catwoman"]Btw: Nie bluzgaj:P[/quote] O rany, po angielsku też rozumieją :lol: :lol: :lol: Muszę poszukać jakiś przekleństw w innych językach ;-)

Co do sportowych idoli - mam duży szacunek dla Adama Małysza. Jest sławny w wielu kręgach, zarabia strasznie dużo hajsu, wygrywa autka w konkursach - a ten dalej mieszka spokojnie w swojej Wiśle, z tą samą żoną.
Jakbym miała tyle cashu to pewnie już bym się pzrepiła, upaliła, zaćpała i naużywała. A on nie. Kurczę, podziwiam takich ludzi.
Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dla mnie Małgorzata Glinka...... Uwielbiam siatkówke.. zawsze miała piekne akcje ... jakies 90% konczące cała akcje..... ale dzisiejszy mecz mnie załamał...............................................................

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin Robak, poniewaz gra w mojej ukochanej druzynie - Koronia Kielce, jest dobrze wyszkolony technicznie, czesto ma swietne passe strzelania bramek, ale czasem wpada w dolek z ktorego potrafi sie wybic. a poza tym moja ulubiona pozycja jest napastnik:D:D

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój idol...no oczywiście że Sebastian świderski....jest idealnym siatkarzem w reprezentacji Polski....świetne wybicia i ogółem to jest suuuuper :-P :-)

MałaMi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Otylia Jędrzejczak
ponieważ bardzo kocham pływać i chcialabym być tak dobra pływaczka jak ona :mrgreen:

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Iidzia"]Otylia Jędrzejczak [/quote] no tak... Otylia to taki thebeściak....

ale idolem jest taki przystojniak: Mariusz Wlazly... :-P

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]ale idolem jest taki przystojniak: Mariusz Wlazly... :-P [/quote] no tego też bym uznała jako swojego idola :-P ajj :angel:

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sebastian Świderski bo lubie siatkowkę
i Szymon Pasko.. dla niektórych na pewno nie znany.. ale jest to świetny napastnik w klubie GKS Katowice

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paweł Nastula 8-) bo lubię sporty walki

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
David Beckham - bo kocha go caly swiat, ma ladna zone i kupe forsy :D:D szkoda ze sie sprzedal do LA :/

"Korzystaj p?ki si?y w nogach bo ?ycie masz jedno, a talent od Boga"

[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/41a623ba2a.png[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Lance Armstrong. Siła psychiczna i fizyczna, nie poddał się osłabieniu po chorobie nowotworowej. Pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych.[/quote] oo tu sie zgodze ;) i rowniez to moj 'idol' sportowy ;p

poza tym moglabym wymienic kogos z pilkarzy, np. slynnego Ronaldinho, cenie go za gre np. ale czy to jest powod zeby byl jakims tam idolem czy kims ?

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Śp. Janusz Kusociński lekkoatleta, zlotym medalista olimpiady w 1032 w Los Angeles na dystansie 10 km. A dletego on ze byl symbolem wytrwalosci i samozaparcia w dazeniu do celu a takze zginal za nasz kraj rozstrzelany przez hitlerowcow. Do konca wierny Polsce teraz nie ma takich ludzi. Poza Kusocinskim zuzlowcy poswiecajacy zycie i zdrowie dla nas kibicow a moi ulubieni to m.in. : Niezniszczalny "Tomek" Andrzej Huszcza :D, Walasek, Protasiewicz, poza moim klubem doceniam Holte, Hampela, z kolei z zagranicznych, Iversen, Lindgren, Crump. Narazie nikt wiecej mi do glowy nie przychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim nie tylko sportowym, ale i życiowym autorytetem, jest śp Hubert Jerzy Wagner. Wspaniały był z niego człowiek. Zawsze mierzył w najwyższe cele. Po zdobyciu MŚ w Meksyku 74' zapowiedział, że za dwa lata na Igrzyskach Olimpijskich interesuje go tylko złoto. Inni trenerzy i sympatycy siatkówki uznali go za wariata. Mówili, że rzuca słowa na wiatr, że tak młody i niedoświadczony trener jak Wagner, nie jest w stanie zdobyć tytułu Mistrza Olimpijskiego. Ale grubo się mylili. Polacy dotarli do finału, w którym zmierzyli się z zespołem ZSRR, który szedł przez turniej jak burza. Biało- czerwoni walczyli jak lwy i dopięli swego. Pokonali Rosjan w tie-breaku, w pięknym stylu. Nowi wicemistrzowie olimpijscy nie mogli uwierzyć, że mecz siatkówki może trwać tak długo. Wagnerowi też już puściły nerwy. Skakał i cieszył się jak opętany. Jednak te dziesięciogodzinne treningi na coś się zdały. Utarł wszystkim nosa i pokazał, że jest wielki. Więcej takich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Sport:[/b] Wrestling
[b]Idol:[/b] [u]John Cena[/u]
[b]Uzasadnienie:[/b] John Cena ma twardy charakter, nie poddaje się nigdy i podejmuje każde wyzwanie były mistrz WWE i sądzę że nim jeszcze zostanie :)
W dodatku śpiewa :P
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sport: Piłka Nożna
Idol: Pele
Uzasadnienie: Twardy charakter, dobry zawodnik.

Sport: Skateboardig
Idol: Tony Hawk
Uzasadnienie: Najlepszy z najlepszych :lol: .

Sport: Karate
Idol: Bruce Lee
Uzasadnienie: Też najlepszy z najlepszych :lol: , swoje treningi wzoruję na nim xD

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adam Małysz - Gdybym miał codziennie wpieprzać bułkę z bananem na śniadanie to bym chyba umarł z wydalenia organów wewnętrznych a on jeszcze skacze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi