Skocz do zawartości
FOX

HEARTHSTONE - Blizzard

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/1c/Hearthstone_Logo.png[/img]

Na początek chciałbym zaprosić was do świetnej gry jaką jest Heartstone
[b][size=150]Intro[/size][/b]
[youtube2]58Zygn1hTeU[/youtube2]

[b][size=150]Czym jest ta gra[/size][/b]

Jest to tzw. Karcianka Kolekcionerska, zaczynasz grę z podstawowymi kartami kolekcjonujesz nowe i składasz własną talię którą walczysz z innymi ludźmi, tworzysz własne strategie. Gra w zasadach bardzo prosta a mimo wszystko cały czas zaskakuje bo ludzie potrafią zaskakiwać swoją pomysłowością. Jeśli nigdy nie grałeś w tego typu gry spróbuj bo prawdopodobnie wciągniesz się. Jeśli nie masz czasu by grać w gry to również możesz spróbować bo gra sama w sobie nie wymaga ogromnej ilości czasu. Twórcą gry jest sam Blizzard.

[b][size=150]Obejrzyj a zrozumiesz[/size][/b]
[youtube2]d558S4JpDKY[/youtube2]

[b][size=150]O co w tym chodzi - w skrócie[/size][/b]

Tworzysz własną talię, składającą się na na stronników / magię i broń. Jesteś ty i twój przeciwnik. Twoim zadaniem jest go zgładzić. Żeby nie było za łatwo wszelkie ruchy możesz wykonywać w ramach many która co turę się zwiększa. Każda karta i jej działanie jest dokładnie opisane. Gra nie jest typowym PAY TO WIN. By być dobrym nie musisz wydać w niej ani złotówki.

[b][size=150]Na czym można grać ??[/size][/b]
[youtube2]zYiveWDrDFA[/youtube2]

W chwili gdy piszę ten post spektrum jest ogromne. Można grać oczywiście na komputerze klasy PC lub MAC. Na dowolnym dwurdzeniowym tablecie z Androidem czy iPadzie a także na telefonach komórkowych z Androidem lub IPhone. Wszystkie twoje dokonania zapisywane są na serwerach Blizzarda więc nie ważne na czym grasz. Twoje dokonania zawsze idę razem z Tobą.

[b][size=150]Dlaczego warto w to grać[/size][/b]

Ponieważ gra jest bardzo prosta a jednocześnie daje dużo satysfakcji. Zapewniła sobie miliardy fanów na całym świecie gdzie organizowane są świetne konkursy. Także w Polsce w wielu większych miastach ludzie grają ze sobą. HS udowadnia że gra nie musi mieć kosmicznej grafiki by wciągnąć ludzi i pozwolić im walczyć między sobą. Także tu na scypionie moglibyśmy prowadzić nasze własne pojedynki.

SZCZERZE POLECAM I Zapraszam
[code]http://eu.battle.net/hearthstone/pl/[/code]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo fajna gierka ;)
Ale ostatnio nie mam czasu w nią pograć, owszem, nawet mam na telefonie, ale...

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale fajnie gdyby scypion miał większy ruch wkręcić nowy, organizować lokalne turnieje. Gra stworzona na kompletnie wszystkie platformy. Jak już pisałem w pierwszym poście jej zasady są bardzo proste, wpadasz, grasz i wychodzisz kiedy chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Owszem ;) wchodzi i grasz kiedy chcesz... ale..
Gdzies koło 15 minut musisz liczyć, a wiesz ile rzeczy można w tym czasie zrobić :D

Ja mam tylko taki problem, że jak jestem na telefoni i mam połączenie wifi...
To się gubi i wtedy nie da rady pograć.. niestety....

Heheh.. turnieje ;) oj ze znajomym zawsze się lepiej gra ;)
tylko jeżeli chodzi o tel, to dośc spore wymagania ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:( Gdyby tak bylo troche wiecej czasu to mozna byloby sie pokusic o
takie turnieje i rywalizacje.
Kazdy gdzies kurcze goni i pedzi , wiec na granko nawet takie, nie ma raczej
czasu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Hadassa"]Owszem wchodzi i grasz kiedy chcesz... ale..
Gdzies koło 15 minut musisz liczyć, a wiesz ile rzeczy można w tym czasie zrobić :D[/quote]
E tam, pitu pitu, zawsze od czasu do czasu można zmarnować kilka godzin na dobrą grę z znajomymi.
[quote="Hadassa"]Ja mam tylko taki problem, że jak jestem na telefoni i mam połączenie wifi...
To się gubi i wtedy nie da rady pograć.. niestety....[/quote]
To spróbuj na kompie
[quote="Hadassa"]Heheh.. turnieje oj ze znajomym zawsze się lepiej gra
tylko jeżeli chodzi o tel, to dośc spore wymagania ma[/quote]
Czy ja wiem, na Galaxy S4 czy na dziadku S3 spokojnie działa. Wersja mobilna waży tylko 600 mb.
[quote="Kika666"]Gdyby tak bylo troche wiecej czasu to mozna byloby sie pokusic o
takie turnieje i rywalizacje.
Kazdy gdzies kurcze goni i pedzi , wiec na granko nawet takie, nie ma raczej
czasu. [/quote]
Jeśli nie turnieje to czasami jakaś mała rywalizacja może. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hahah xD oj to wolała bym wowa wykupić ;) hehe i potracić czas....

Na hearstona, jakoś na początku czas marnowałam. ;) Teraz już mi chyba trochę czasu...

Jeżeli mowimy o wersji mobilnej... ok, ale chyba ma wymagania co do wolnego miejsca.
Kumplowi np nie poszła, ale nei wiem co ma za tel....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A jak wam się podoba ostatnio wprowadzony nowy tryb rozgrywki karczemne bójki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Gork"]A jak wam się podoba ostatnio wprowadzony nowy tryb rozgrywki karczemne bójki?[/quote] Karczemne bójki (z ang. Tavern Brawl) są świetną opcją na robienie codziennych questów, zasady są trochę inne niż w normalnym pojedynku i często szczęście to najważniejszy czynnik ;)
Ogólnie nie ma dnia żeby nie zagrał w HS odkąd wprowadzili go jako aplikację na androida - baterii zżera mało (sony xperia z3 compact), telefon się nie nagrzewa, pakietu internetowego pobiera mniej niż youtube czy spotify - Blizzard odwalił kawał dobrej roboty w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja ją w końcu z telefonu wywaliłam, bo po prostu nie gram...
A tylko miejsce zajmowała..
wkurzała mnie, że jak połączenie z netem było przez wifi to się wieszała... ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi