Skocz do zawartości
kama30

Sposoby na wypadające i zniszczone włosy

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="redorange666"]Nowość w polsce.
Problem w tym że może powoduje spowolnione obumieranie cebulek ale i tak obumierają.
Nowych włosów nowych cebulek nie ma... Włosy nie gęstnieją, wypadają dokładnie tak samo. Stosowałem przez 8 tyg.[/quote]

Zaciekawiłes mnie że z zagranicy aż ściągałeś te ampułki. To na pewno były te Aminexil Pro? Z tego co wiem, to efekty są najlepiej widoczne dopiero po 3 miesiącach. Przy dużych problemach z włosami nie przerywałabym po 8 tygodniach, więc szkoda ze przestałeś je brać. Poza tym jak spowalnia obumieranie cebulek to i zmniejsza wypadanie włosów. Wydaje mi się, ze to kwestia genetyczna może być w Twoim wypadku, ale w wielu innych pomoże.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coolka. Ja mieszkam w rzeszy i jest tam bardzo wiele produktów których nie ma w polsce. To tak na marginesie.
Środki na wypadające włosy to mit a już w szczególności u facetów. Powody są dwa: pierwszy to wysoki poziom testosteronu który niszczy cebulki włosowe na głowie. NIc się nie da z tym zrobić. Genetyka... dokładnie to samo. Nic z tym nie zrobisz.
Pół biedy jak się ma zakola (tak jak w moim wypadku) gorsze jest łysienie od czubka głowy. Ono postępuje lawinowo.
Wszystkie tego kuracje długoterminowe to... wyciąganie kasy z kieszeni klienta...i jego lepsze samopoczucie.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="KarolowaOla"]A co sądzicie o suplementach wzmacniających włosy? Uważacie, że to działa? Takie wspomaganie od środka?[/quote] ;-) Mysle, ze suplementy odpowiednio dobrane potrafia pomoc na wiele zdrowotnych
dolegliwosci.
A juz z pewnoscia pomoga w odbudowaniu utraconej kondycji wlosow.
Ostatnio slyszy sie o super wlasciwosciach tego suplementu witaminowego.
Moze kogos zainteresuje.[img]http://www.hairvity.pl/images/HV_www_feet_03.png[/img] ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dobrze jest ustalić dlaczego wypadają.
Czy jest jakaś zdrowotna przypadłość, czy chudnięcie, a może jesień.

dobre są wcierki a tu mamy cały wybór, ale i tak trzeba na sobie przetestować.

Co do suplementów, tez trzeba znaleźć coś dla siebie.
Mogą to być tabletki ale też herbatki, pokrzywa czy skrzyp

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobrze też jest potraktować włosy od środka bo one też potrzebują takiego dokarmiania, bez tego żadne smarowidła nie zapobiegną wypadaniu. U mnie fajnie poprawił wygląd oeparol piękna skóra włosy i paznokcie, może dlatego, ze to olej z wiesiołka ma takie właściwości. Suplement tani a naprawdę działa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PapieroweLove"]Picie herbaty z pokrzywy działa cuda. Przynajmniej u mnie :)[/quote] Tylko nie możesz jej pić ciągle, musisz robić przerwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest to bardzo dobry sposób na odzywkanie włosów. Dobre jest to w przypadkach:
łysienia androgenowego
łysienia pourazowego
łysienia pooparzeniowego skóry głowy
ubytków owłosienia w okolicy rzęs, brwi, wąsów i brody

Musisz jednak wiedzieć, ze jeśli chodzi o łysienie plackowate to nie przyniesie dobrego rezultatu. Aktualnie najlepsza ze wszystkich metod przeszczepiania włosów jest metoda Fue. Wykonywana jest w tej klinice https://bonadea-krakow.net.pl/
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=wanted post_id=201487 time=1535020004 user_id=9916]Ciekaw jestem jakie macie zdanie na temat przeszczepu włosów[/quote] Wydaje mi się że skoro problemy mogą być zdrowotne to przeszczep niż nie da.. bo wrócą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezaleznie od przyczyny  zlej kondycji wlosow ,warto tez popijac  siemie lniane, ktore doskonale   odbudowuje ich strukture. Sprobowac naprawde warto.:classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.01.2019 o 23:13, Kika666 napisał:

Niezaleznie od przyczyny  zlej kondycji wlosow ,warto tez popijac  siemie lniane, ktore doskonale   odbudowuje ich strukture. Sprobowac naprawde warto.:classic_smile:

Czeeeesc! <3 super że jesteś.

Wracając do tematu jak siemię spożywać? Cześć osób jakoś zaparza a część daje do jogurtu. Jakoś ciężko mi w tej wersji przyjmować :/ Masz jakiś swój sposób? 

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez  sie ciesze, ze jestem znowu z wami. 😍 Osobiscie bardzo lubie siemie lniane mielone  , ktore po prostu  zalewam wrzatkiem . Mnie nie przeszkadza taki  rodzaj ,,kisielu,, . Ale to trzeba lubic. Z reguly , wiekszosci ludzi taka forma  spozywania nie odpowiada.   A szkoda bo  siemie lniane jest naprawde  nie tylko na jakosc wlosow skuteczne , ale poprawia funkcionowanie organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi