Skocz do zawartości
kama30

Sposoby na wypadające i zniszczone włosy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, macie jakieś sprawdzone sposoby na wypadanie włosów? Nie wiem, czy to przez zimę, ale zauważyłam, ze moje włosy zaczęly strasznie wypadać, ogólnie są słabe i rozdwajaja się. Szukam jakichś sprawdzonych metod domowych bądź suplementów, które wzmocnią cebulki włosów. Slyszałam o tym, ze na włosy dobry jest bambus no i biotyna. Możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jakie masz włosy ? długie cyz krótkie ?
To co ja mogę polecić z mojej strony.,, co sama wytestowałam...
zaplatanie włosów na noc i nie chodzenie spać z mokrymi włosami.
Zmiana szczotki np na tangle teezer, nie szarpie tak bardzo włosów i nie wyrywa.
Wcierka, ja mogę polecić Jantar, no i wodę brzozową. Np po 3 tygodniowej kuracji Jantarem trzeba zmienić.
Od wewnątrz... Skrzyp/ na zmiane do picia z pokrzywą.
Z tabletek, można by spróbować Biotebal5

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja na razie zostawiłam moje włosy w spokoju, nie robię z nimi nic, żadnych odżywek, olejków, na razie niech rosną, może nie jest to fryzyura moich marzeń, ale na szczęście jest na tyle ciepło, że spokojnie można je związać:) jedyne co zauważyłam, to to, że mocno mi urosły odkąd jem takie nasionka chia, które mają dużo witamin:)

Życie jest zmianą. Jeśli przes­ta­niesz się zmieniać, przes­ta­niesz żyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) A wiesz , ze to calkiem dobry pomysl ,by nasze wlosy chociaz
przez chwile nie byly faszerowane zadnymi miksturami chemicznymi?
Ja z kolei dodaje gdzie sie tylko da siemie lniane i tez widze
calkiem fajne efekty.
Tak sobie mysle, ze nie ma to jak naturalne sposoby.
Chemia to chyba tylko w ostatecznosci. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale myć je czymś trzeba :P

No ja ostatnio nadczo piję siemię lniane z odrobiną soku z cytryny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oo, o tym nie słyszałam, siemię samo w sobie jest zdrowe, więc jak nie pomoże na włosy, to na coś innego:) a pijesz to rano przed posiłkiem?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piję rano, z samego rana, zaraz po wstaniu.
Śniadanie jem dopiero po jakieś godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
o to ja nie mam czasu aby tak czekać, ale i tak powinno być skuteczne jak wypije przed śniadaniem, a potem od razu zjem^^:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Wyczytalam ,ze super skuteczna jest taka mikstura
odzywiajaca wlosy .

PRZEPIS:
-1 lyzka octu
-2 lyzki oliwy z oliwek
3 bialka jaja
Te miksture po wymieszaniu wetrzec we wlosy i nalozyc czepek albo
worek foliowy i odczekac 30 minut .
Nastepnie porzadnie umyc wlosy szamponem.
Warto sprobowac . ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="lukam"]o to ja nie mam czasu aby tak czekać, ale i tak powinno być skuteczne jak wypije przed śniadaniem, a potem od razu zjem^^:)[/quote] z tego co wiem, jeżeli np chodzi o picie wody z cytryną na poprawę trawienia, to trzeba odczekać.
Wiec jak ma działać na żołądek to też..
z włosami.. nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przy mniejszych problemach takie rzeczy pewnie pomagają, ale jak już ktoś próbował niemalże wszystkiego i nie pomogło, to już robi się problem. Moja mama miała bardzo zniszczone włosy, bo nie dość że utleniała na blond to jeszcze wiele lat robiła trwałą. Niedawno za namową koleżanki kupiła sobie takie ampułki Vichy. Nazywa się to Aminexil Pro i codziennie jedną taką ampułkę za pomocą nakładanej końcówki rozprowadza się na włosach, wmasowując w skórę głowy. Powiem wam, że działa to cuda. Po 2 miesiącach różnica jest ogromna,a magister mówiła, że najlepsze rezultaty są od trzeciego miesiąca stosowania.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Towarzyszu... kiedyś Bałtroczyk dał nam 11 swoich tez... jedna mówi: że jak sie ma ładne włosy to nie musi ich być kur.a dużo!!!! I tego się trzymajmy :D

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to teraz nad tą "ładnością" trzeba popracować. Te ampułki Vichy są w wersji dla kobiet i dla meżczyzn. W prawdzie męskich nie próbowałam, ale w aptece widziałam

[img]http://media.escentual.com/catalog/product/cache/7/image/602f0fa2c1f0d1ba5e241f914e856ff9/m/e/men_copy.png[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolejna ściema. na wypadające męskie włosy nic nie pomaga. Obumierają cebulki włosowe i koniec. Wysoki poziom testosteronu je zabija i... próbowałem sam i nie pomaga.
Szkoda kasę wywalac na to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Towarzyszu tej, cudownego szamponu DX2 w kolorze czarnym, kilku zabiegów u mojej fryzjerki... i efekt sam widziałeś na swe oczy. Zakola mam, wysoki poziom testosteronu również i nic ale to absolutnie nic poza przeszczepem Ci nic nie pomoże.
Ot taki urok.
Albo genetyka na którą również absolutnie nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:mrgreen: Kochani Panowie czym sie martwicie?
Przeciez mezczyzna ktory zgubil lub gubi czupryne i tak bedzie
obiektem naszych kobiecych westchnien i pragnien.
Jedne z nas uwielbiaja wrecz Panow bez wlosow i na tym sie warto skoncentrowac.
A ich wypadanie to nie koniec swiata, ani trzecia wojna swiatowa.
Wszystkie natomiast zabiegi czy ew wspomagacze by ten proces
przerzedzania sie czupryny zahamowac, jest moim zdaniem tylko
zludnym dawaniem nadziei , ze czupryna odrosnie i bedzie bujna.
Jest dokladnie tak jak mowi Redo. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wierzę w to, że coś działa na kobiety w nie działa w męskiej wersji ;) Pisałeś Red o cebulkach, no własnie w tym sen że takie preparaty działają na cebulki żeby one nie obumierały. Z tego co mi mama mówiła te to aminexil pro to nowość, więc jak mogę zapytać kiedy stosowałeś, bo najlepsze efekty pojawiają sie po 3 miesiącach. Specjalnie zadzwoniłam do mamy co myśli o tym :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nowość w polsce.
Problem w tym że może powoduje spowolnione obumieranie cebulek ale i tak obumierają.
Nowych włosów nowych cebulek nie ma... Włosy nie gęstnieją, wypadają dokładnie tak samo. Stosowałem przez 8 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm ja na temat tych kapsułek Vichy sporo się naczytałam i w sumie wszędzie są pozytywne opinie. Tak się właśnie zastanawiam czy nie jest to może sposób na moje loki - piękne aczkolwiek ostatnio jakby coraz rzadsze. Tym bardziej, że teraz czas słońca, morskiej wody - wszystko to negatywnie wpływa na włosy to może należy się im rekompensata w postaci Animexil pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kurcze, zapomnialam, ze tu pisalam a tyle przydatnych rad można od Was wyczytać. Ja zmieniłam trochę pielęgnację. Używam olejku arganowego, nakładam na noc i myje włosy rano - super sprawa, uzywam tt, ale nie zauwazyłam jakichs spektakularnych efektow, nie zwiazuje ich tez za czesto i troche zmieniłam diete. wprowadziłam wiecej warzyw. wyprobowałam tez suplement, brałam 2 miesiace. ogolnie wszystkie te sposoby spowodowały, ze moj stan włosow poprawił sie zdecydowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten olejek nie wszystkim pasuje. Do przetłuszczających się włosów absolutnie się nie nadaje. Ja na zniszczone włosy stosuję odpowiednie [url=http://www.pro-sprzet.pl/category/odzywki-do-wlosow]odżywki do włosów[/url]. To profesjonalne fryzjerskie kosmetyki, nie obciążają tak włosów. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi