Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

My mam xbox 360 z kinekt-em. Nie narzekam. Chłopaki weekendami grają namiętnie z kolegami a i dla nas coś się znajdzie. Ostatnio jak byli znajomi włączyliśmy grę Zumba - oj śmiechu co niemiara.
Nie mam porównanie do plastation 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak naprawdę to zależy od gier jakie preferujesz :) każda z nich ma swoje ekskluzywne tytuły. Na jedną jak i drugą konsolę możesz grać w gry "ruchowe" bo na xboxa jest kinect a na playstation 3 jest ps move. I obie chodzą w podobnej cenie nowego xboxa jak i playstation idzie kupić za 500 parę złotych. Droższe natomiast są wersje z większym dyskiem twardym + właśnie ps move albo kinect.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A jak to wyglada jeszcze z dodatkowymi funkcjami.? bo gdzies czytalam ze tym tez sie roznia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ma to znaczenie jaką ma się ilość dysku czy niekoniecznie ?

-- 7 cze 2014, o 15:16 --

wiem że są xobxy 4 gb za około 600 zł a te z większym dyskiem chybą są droższe wiec warto kupywać z 4 gb dyskiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na korzyść PS3 jest Bluray.

Jeśli chodzi o Xbox360 to polecam kupić z większym dyskiem - jeśli zamierzasz grać w większą ilość gier.

Pytanie - ile chcesz wydać? Bo warto zastanowić się nad PS4 / Xbox One.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Do 600zł kupisz nową konsolkę ps3 jak i xboxa 360 tyle tylko że z małym dyskiem jeśli masz zamiar instalować gry dzięki czemu nie będą się tak rysować no to niestety to nie jest opcja dla ciebie w takim razie musiałbyś się rozejrzeć za używką ewentualnie kupić nówkę teraz i z czasem dokupić dysk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na PS3 można grać bez instalacji, ale znacząco się wydłuża czas uruchamiania (map, tekstur itd.) mimo, że ma bluray.
Nie wiem jak jest z xbox 360, szczególnie, że ma DVD i tym samym mieści się na kilku płytach (a nie jednej jak to ma miejsce na PS3) - być może wystarczy tylko wymieniać płytki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z Xboxem jest dość podobnie :) można spokojnie grać bez instalowania ale zdarzają się przycinki niestety przez wgrywanie się tekstur itp. Np Diablo III

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powiem tak :) kiedy grałam z narzeczonym w Diablo III i próbowaliśmy używać skilli w tym samym czasie lagi były tak intensywnie iż po prostu dokupiliśmy następnego dnia dysk :) oczywiście zapewne nie przy każdej grze tak będzie ale przy tych bardziej wymagających na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie opłaci się - ceny są tak niskie, że z powodu różnic opłaci się kupić 320-500 gb (mowa o 2,5' talerzówka bo taki jest w PS3). SSD dla PS3 się nie opyla kupować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niestety yodek ma racje :) obecnie ceny takich małych dysków są "tak duże" że opłaca się dołożyć parę groszy i zainwestować w większy. Naprawdę sama niedawno miałam ten sam dylemat 250GB to powinno być twoje minimum na które zwrócisz uwagę a naprawdę idzie wyhaczyć w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W sumie dużo nie gram na konsoli, ale mam w domu PS3 z kontrolerem ruchu.
Jak się człowiek wczuje w tenisie i innych grach sportowych to niezłe ćwiczenia z tego wychodzą ;p
Bratanek tez ma swoje ulubione gry z kontrolerem ruchu.

Na PlayStation podoba mi się idea abonamentu miesięcznego w ramach którego zawsze dostaje się kilka gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja gram na podrasowanej PS3 fat i nie narzekam . Tylko że to już stara generacja i marzy mi się czwóreczka... PS3 slimka, to taka trochę chińszczyzna...
Syn ma Xbox360 i już dwa razy oddawał do naprawy... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze jakbym miała teraz polecać mówiłabym byle nie SONY :) dlaczego bo obecna generacja coraz bardziej mnie denerwuje... a wyżej wymieniona firma ma coraz większe wałki na ludziach :P obecnie chce sprzedać swojego ps4 i iść na stronę microsoftu. Ci chociaż naprawdę starają się o klienta. Ale co do starych generacji to ciekawa jestem co w końcu wybrałeś sheldon20 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Temat już trochę zakurzony ale osobiście dla osoby która nie miała nigdy konsoli to PS3 czy XBOX360 zwłaszcze z przeróbką jest super sprawą bo można ograć wiele świetnych tytułów.

Jestem fanem konsol niestety w obecnej generacji mogę polecić PS4 tylko tym których stać i mają już porządnego pieca. Niestety dobry komputer wygrywa pod niemal każdym aspektem. Warto też pamiętać że obecnej generacji konsol dożywotnio i nigdy nie będzie dało się złamać czyli odpalać kopii zapasowej swoich gier. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
posiadając xboxa360 od ponad roku zastanawiam się nad kupnem nowej konsoli jaką polecalibyście?Mam też takie pyt.Czy przy odpaleniu gry na xboxa360 też wam głośno chodzi konsola???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie nie chodzi glosno. Jak masz kupowac to kup xbox one. Wiecej i tansze gry niz na ps'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi