Skocz do zawartości
Reiv

W co ostatnio graliście?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie lubię grać kilka gier na raz wolę się skupić na jedno i przejść ,  mam dużo gier do przejścia kupuje i nie przechodzę nawet trochę gier mam starszych które jeszcze nie przeszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeśli któraś gra wymaga wejścia w tryb Multi a twoi znajomi nie są  dostępni, to czekasz tygodniami na taką okazję nie grając w nic innego..?

Ja z moimi znajomymi spotkam się dopiero w piątek  a przecież są inne dni w tygodniu, więc gram w inną grę w trybie pojedynczego gracza.. 

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem dużo czasu destiny 2 wychodzili dodatki koniecznie musiałem przejść teraz tak nie bardzo do tego bym wrócił nie chce mi się w kółko to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, szcypiorek napisał:

W wii party z rodzinką  😄

Oj też kiedyś to grałem szkoda że sprzedałem konsole 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.02.2019 o 10:04, Bartek napisał:

Grałem dużo czasu destiny 2 wychodzili dodatki koniecznie musiałem przejść teraz tak nie bardzo do tego bym wrócił nie chce mi się w kółko to samo.

A tak z ciekawości zapytam... Która gra jest twoją ulubioną. do której wracasz wielokrotnie i ile z gier udało ci się splatynować..?

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Bogda501 napisał:

A tak z ciekawości zapytam... Która gra jest twoją ulubioną. do której wracasz wielokrotnie i ile z gier udało ci się splatynować..?

Trudne pytanie kiedyś mi zależało na platyny teraz gram tako 

Najczęściej wracam do Final Fantasy XV moja ulubiona gra możliwe jak będę miał ochotę to zrobię z niego platyne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi