Skocz do zawartości
Reiv

W co ostatnio graliście?

Rekomendowane odpowiedzi

ulubioną grą jest Qake Live i gram w nią non stop ale ostatnio laptop mi kiepsko chodzi dlatego pytam was czy warto instalować SpyShelter, który zatrzymuje wirusy na kompie? Miał go ktoś z was ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gry tylko na konsoli, pewnie mnie zabijecie za to stwierdzenie :D
Ja codziennie staram się rozegrać kilka meczy w fifę 15 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kantona"]Gry tylko na konsoli, pewnie mnie zabijecie za to stwierdzenie :D
Ja codziennie staram się rozegrać kilka meczy w fifę 15 :D[/quote]
:mrgreen: O kurcze, to Ty prawie jak hazardzista. :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
teraz gram w błękitnookiego Hitmena

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W nawiązaniu do posta którego napisałem: [url=http://scypion.pl/viewtopic.php?p=180081#p180081]o tu[/url].
Muszę sprostować odnośnie GTA V - chyba musiałem grać na PS3 u kumpla że tak słabo oceniałem. Fabuła jest genialna! Choć czułem lekki nie dosyt. Pazury pokazuje tryb multi-player zwany GTA Online, gdzie to co jakiś czas całkiem fajne nowości dają :)

Od tamtego czasu przewinęło się wiele gier, ale te naprawdę warte uwagi to:
[b][u][color=#FFFFFF]1) Tom Clancy's The Division[/color][/u][/b]
[b][u][color=#FFFFFF]2) Metro 2033 (Redux)[/color][/u][/b]
[u][b][color=#FFFFFF]3) Wiedźmin 3 Dziki Gon / The Witcher 3 Wild Hunt[/color][/b][/u]

Przeszedłem Watch Dogs (stworzyłem nawet osobny temat) dawno temu - emocje opadły i jednak... Ubisoft przesadziło z reklamą. Bezczelne wykorzystanie zasady "reklama dźwignią handlu" - reklamy tak nakręciły, że ludzie oczekiwali wysokiej jakości produktu, a tu się okazało że gra ze średniej półki. Warte uwagi, ale nie za takie pieniądze.

[b][u][color=#FFFFFF]Ad.1[/color][/u][/b] -- Niestety, ale w przypadku The Division było... podobnie :( Choć tym razem z zestawu kolekcjonerskiego jestem zadowolony (używam zegarka prawie na co dzień) to jednak mogli się postarać, a nie robić tzw. "downgrade'u". Oczywiście gra warta uwagi tj. przejścia ale chyba tylko raz. Jedynie co tę grę - w mojej opinii - uratowało to przedstawione historie zwykłych obywateli. Nie będę ukrywał, że sporo godzin nabiłem dzięki przesukiwaniu miasta i szukaniu: dronów, telefonów, notatek. Co do multi to słyszałem wiele złego, a nie grałem zbyt dużo, bo nie mam ekipy (co bardziej mnie smuci, że nie ma serwerów crossowych PC-PS4 bo bym zagrał z kuzynem i jego kumplami; konsoli nie mam zamiaru kupować żeby tylko grać w multi).

[b][u][color=#FFFFFF]Ad.2[/color][/u][/b] -- W sumie to jestem gdzieś w 3/4 miejscu, ale ze względu na jeden fragment, który nie jest łatwy, wstrzymałem się z przechodzeniem. W tej grze "tryb stalkera" jest ciężki do wykorzystania - jak najdzie wena i minie mi te poirytowanie to wrócę. Być może po przejściu całej gry w [b][u][color=#FFFFFF]TW3[/color][/u][/b]. Jak tylko skończę to być może własną recenzję napiszę (mimo, że to już ma trochę latek).

[b][u][color=#FFFFFF]Ad.3[/color][/u][/b] -- Za to w przypadku TW3 sprawa ma się całkiem inaczej. Mam wg GOG Galaxy nabite 149 godziny - oczywiście wraz z dwoma dodatkami (Serce z kamienia, Krew i wino), które zakupiłem w wersji z taliami do gry w Gwinta. W sumie to zostało mi jeszcze ostatnie misje zrobić w drugim dodatku oraz (o dziwo?) główna linia fabularna. Nie bez powodu ta gra zasługuje nie na grę roku, a grę dekady wg mnie. Inne studia powinny mieć dokładnie takie podejście jak CD Projekt Red. Gra ma wysoką optymalizację, grafika na niskich ustawieniach wygląda naprawdę nieźle, a błędy w grze nie są tak irytujące jak w innych grach.

Ups. Chyba za bardzo się rozpisałem :D Dlatego na biało zaznaczyłem tytuły gier jakie ostatnio ogrywam :)

Dodam tylko, że jak mnie najdzie wena to grywam też w wolnym czasie: ETS2 / ATS / Farming Simulator 15 a nawet powracam do GTA Online.

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na zmianę GTA V, Farming Simulator 17 i Don't Starve Together :)

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W planszówkę o nazwie talisman

P.s. nie wiem czemu nie dodał mi się wcześniejszy post

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja gralem w gta 5 i minecraft ale gralem tez w monopoly wiem gra planszowa ale ciekawa http://board-pals.pl/ tutaj jest wiecej gier roznego raku wiec polecam wejsc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grywam w karty, Buggle, Backgammon - kilka wersji,  Candy Valley i wiele innych .takich mniej stresujących😉 chociaż dosyć człowiek się nairytuje 😉 

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Assasin Creed origins  zrobiony na 100% (platyna)  a teraz  gram w Red dead Redemption 2....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Bogda501 napisał:

Assasin Creed origins  zrobiony na 100% (platyna)  a teraz  gram w Red dead Redemption 2....

Zagraj sobie także odyssa Assasin,  a co do res będę musiał wrócić bo jeszcze nie przeszedłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Odysei  gram jako Kasandra i mam już 23 level... Gram w kilka gier jednocześnie- w zależności od nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi