Skocz do zawartości
kuriaki

Plecak czy torba?

<t>Która opcja jest najlepsza?</t>  

68 użytkowników zagłosowało

1. 1. Która opcja jest najlepsza?

• 4
    • 19
    • 1
    • 5
    • 5
    • 2
    • 32

Rekomendowane odpowiedzi

W czym zazwyczaj nosiliście ksiązki, zeszyty i całą resztę drobiazgów? W plecaku czy w torbie. Proszę o posty z uzasadnieniem. 8-) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak mam dużo lekcji to wole plecak (8lekcj i więcej ) a jak mam mało to wolę torbę (od... do 6 lekcji )

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiedys plecak- w lo nosilan duzo zeszytow i ksiazek :mrgreen:

teraz nosze torbe...bo posiadam tylko dwa notatniki...
w jednym robie wszystkie notatki z socjologi
ww drugim wszystkie z prawa...

czasami tak wymieszane pobazgdane ze rozszyftowanie i znalezienie czegos w nich zajmuje mi wiecej niz nauka :-P

a ksiazki malo nosze...
glownie gdy ide do bibloteki unierwsyteckiej :mrgreen:
wiec plecak jest dla mnie za duzy :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moim zdaniem najlepiej plecak brac, jest praktyczny, pakowny i sie przydaje nawet po szkole zeby cos zapakowac

chociaz zauwazylem u wielu dziewczyn ze wola torby (takie jakies przekladane przez ramie), ale kto co lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]W czym zazwyczaj nosiliście ksiązki, zeszyty i całą resztę drobiazgów? W plecaku czy w torbie. Proszę o posty z uzasadnieniem. 8-) [/quote]

zazwyczaj noszę książki i zeszyty w torbie.. jest niebieska, taka ładna, poręczna, praktyczna i wygodna, ale przede wszystkim modna i w moim ulubionym kolorze... tak w sumie plecak też mam<i też niebieski> ale teraz od kiedy chodzę z torbą jest mi jakoś lepiej nosić torbę... to ładniej wygląda... :aloha:

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zdecydowanie wole torbe :D a co najlepsze jakos wiecej sie w niej miesci niz w plecaku a jest mniejsza heeh

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Plecak. Torba powoduje nierównomiernie rozłożone przeciążenia kręgosłupa i nosząc ją czuje się tak męski jak baletnica...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
plecak jest najpraktyczniejszy, ma sie obie ręce wolne :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie torba :) Stolarz( tak w klasie nazywamy plecak xD ) jest mniej poręczny i jakoś nie pasuje do eleganckich strojów :P Więc niechętnie go nosze. Chyba, że jadę w podróż lub na jakiś wypad ;) Wtedy zdecydowanie się nadaje.

Incredible cruel devil :) ]:=>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak chodziłem do szkoły to zawsze nosiłem plecak bo mi zawsze było w nim wygodnie nosic kartkę i długopis :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]o mi zawsze było w nim wygodnie nosic kartkę i długopi[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Incredible cruel devil :) ]:=>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie torba :) ale dzisiaj miałam w szkole plecak i też było oki... już się od niego odzwyczaiłam prawie... ale plecak jest oki... :aloha: mój ma tyle kieszonek małych i dużych że chyba powróci do moich łask :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Do szkoły zawsze mam torbe :] fajna i poręczna^^ kolezanka nosi ksiazki ja tylko zeszyty xD

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja zawsze nosiłem plecak. Torby nie używałem bo zawsze uznawałem ją za... mało męską. Poza tym nie chciałem mieć krzywego kręgosłupa i po równo go obiążałem. Po kilku latach noszenia torby mógłoby mnie lekko przekrzywić... W moim mieście sporo chłopaków nosi torbyz ksiązkami więc może taki trend obecnie... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Torebka.. nie torba ... :-P trzeba jakos wygladac ... 8-)

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daria"]Torebka.. nie torba[/quote] Yyy Daria to jak Ty chcesz zmieścić w torebce książki, zeszyty itd? :-D Ja wiem, że dziewczęca torebka nie ma dna i mieszczą się tam różnego rodzaju Wasze damskie drobiazgi ale książek tam raczej nie upchasz :-P Poza tym zaczęłyby się uwagi nauczycielek, że chodzisz do szkoły jak nie uczennica... Znam to po przypadkach moich koleżanek z klasy (nie chodziło o torebki)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"] Yyy Daria to jak Ty chcesz zmieścić w torebce książki, zeszyty itd? :-D Ja wiem, że dziewczęca torebka nie ma dna i mieszczą się tam różnego rodzaju Wasze damskie drobiazgi ale książek tam raczej nie upchasz :-P Poza tym zaczęłyby się uwagi nauczycielek, że chodzisz do szkoły jak nie uczennica... Znam to po przypadkach moich koleżanek z klasy (nie chodziło o torebki)...[/quote]Moja torebka jest baradzoooooooooo pojemna ..co roku inna była ta torbka...ale zawsze pomieścila wszytsko ;)
nikt mi nigdy nie zarzucił tego ,ze nie stosownie wygladam....a mogli..mogli..bo ja zmieniambuty tylko w zimie i na w-f ;)
Przez całee technikum śmigałam jak chcialam i z czym chcialam..przez pierwsze 2 miesiące nosilam plecak ..ale byl malo pojemny i jakiś ciezki sie wydawał...zmieniłam na torbe..bolały mnie plecy.. wiec torbe zamieniłam na torebke ;)

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zdecydowanie wole torbę ;) zawsze szybko idzie coś wyciągnąć z niej, a nie tak jak z plecaka... trzeba ściągać z pleców :) Torba jest dla mnie wygnodniejsza a z plecaka nie mam w ogóle. Czasem tez idę z torebka do szkoły, zazwyczaj jak mam 4 lekcje. :) chodzi mi o trochę większa torebkę

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja jestem za plecakiem.przynajmniej skrzywienia kręgosłupa nie dostanę

[img]http://www.f4a.eu/uplGRA/11921753592779.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ania"].przynajmniej skrzywienia kręgosłupa nie dostanę [/quote] no i masz rację
plecak można tez wziąść na jedno ramię

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="monia7367"]plecak można tez wziąść na jedno ramię[/quote] tak jest... to zależy jak komu jest wygodnie.... heh.... ale ten temat trochę się nudny zrobił...
przecież każdy nosi to, co chce i w czym chce i jak chce....

i to jest sedno sprawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
plecak jest dla mnie wygodniejszy ale wolę torbę
plecak noszę jak mam dużo lekcji a torbe jak nie muszę brać tych wszystkich książek, zeszytów itp.

Esy, floresy, fantasmagorie. Niewiele tu po mnie, niewiele tu po mnie. ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]plecak noszę jak mam dużo lekcji a torbe jak nie muszę brać tych wszystkich książek, zeszytów itp[/quote] to tak jak ja
nie obciazam tak kręgosłupa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Czasami chodzę bez książek i zeszytów[/quote] ja niestety nie mogę se pozwolić na chodzenie bez książek
nie mam dnia żeby nie było luźnych lekcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi