Skocz do zawartości
Coolka

Patty - (Zabiles Te Milosc) Nie Ma Nas

Rekomendowane odpowiedzi

Patty lepsza od Rihanny, One Direction czy Miley Cyrus - jak to możliwe? Wokalistka, o której zrobiło się głośno po słynnym występie w "Dzień Dobry TVN", zakończy rok 2013 z niemałym sukcesem. Teledysk do piosenki "(Zabiłeś tę miłość) Nie ma nas" okazał się najpopularniejszym klipem w serwisie Vevo.

Klip w polskiej odsłonie serwisu obejrzano prawie 15 milionów razy. Tym samym wideo Patty było oglądane chętniej niż głośne obrazki do "Wrecking Ball", "Stay" czy "Story of my Life".

Patty cieszy się także popularnością w Google - jest jedną z najczęściej wyszukiwanych wokalistek młodego pokolenia. W październiku wokalistka zaprezentowała czwarty singiel pt. "Krzyk" z debiutanckiego krążka "Już zmrok" w "Dzień Dobry TVN". Występ w ciągu kilku godzin obiegł internet, a o Patty pisały wszystkie media w Polsce, Francji, Austrii, aż po Kanadę. Występ Patty znalazł się także na pierwszej stronie najpopularniejszej niemieckiej gazety "Bild"

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hjUtDjcej2s[/youtube]

W 2014 roku Patty planuje koncerty w Berlinie oraz w Kanadzie.

Patty to pseudonim Patrycji Dłutkiewicz, wokalistki z Łodzi. Jako dziewczynka śpiewała w chórze kościelnym. Od początku wiedziała, że chce śpiewać. Nie wyobrażała sobie niczego innego.

Zraniona przez chłopaka Patty postanowiła napisać piosenkę i tak powstał utwór ''Nie ma nas'', który po jakimś czasie zamieściła w sieci. Piosenka w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność wśród internautów. Od tego czasu zaczęły napływać wiadomości na jej skrzynkę, że piosenka jest świetna, a mnóstwo jej nowych fanów pisało, że to historia z ich życia. Wtedy młoda artystka poczuła, że ma poparcie wśród rówieśników i natychmiast wzięła się do pracy nad nowymi utworami.

Patrycja mimo swej wrażliwości jest bardzo silną dziewczyną, a zarazem odważną. Nie boi się ryzyka i wyzwań. Na pewno nie będzie wokalistką, która nie wie, w jakim kierunku chce iść. Wokalistka oznajmiła: - Wiem jedno: moje piosenki będzie śpiewała cała Polska, a ten rok będzie należał do mnie.

Promocją wokalistki zajmują się Adam i Angelina Konkol, odpowiedzialni za sukces takich artystek jak Paulla czy Alexandra.

Co o tym myślicie? Kolejna gwiazda jednego sezonu, a może faktycznie nowe odkrycie?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem czy sezonowa gwiazdka, bo na to chyba za wcześnie. ja słuchałam tylko wklejony wyżej utwór i uważam, że jest na czasie. Dla mnie nic rewelacyjnego, ale ludzie właśnie tego słuchają, przy takiej muzyce się bawią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi