Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
Birdy92

Wasze ulubione serie filmów.

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem. :) Dla mnie to będzie tak: ostatnia część najlepsza i to niezaprzeczalnie najlepsza, potem 1 część, a na końcu dwójka, która wypadła dobrze ogólnie, ale dopiero mi się spodobała po 2/3 filmu zwłaszcza jak Katniss rozwaliła wtedy arenę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Monika Domańska"]wrażenia są takie że chce się obejrzeć ostatnią cześć. strasznie da się nakręcić...[/quote] haha no wiadomo, ze rebelia dopiero przed nami. ruszam w tę środę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja już myślę tylko o Hobbicie i o świętach. :) Jak ktoś ma w pobliżu jakieś dobre kino, to można się jakoś rozglądać za wcześniejszymi seansami np. maratony Hobbita będą już od 19 grudnia i jeszcze gdzieś 25 grudnia, a tak to od 26 dopiero-już. :)
Ps.
Myślicie, że w ogóle Silmarilion będzie brany pod uwagę do nakręcenia? Ktoś czytał? Mi się wydaje, że mogłoby być ciężko. Ale z drugiej strony Jackson umie ekranizować Tolkiena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale Jackson i tylko Jackson do Tolkiena, fakt zrozumiale, ze teraz chce odpocząć i się odżegnuje od tych tematów Tolkienowskich, ale zobaczycie, że się da za jakiś czas przekonać, no zaplecze szeroko pojęte do tego ma. Ja w to wierzę i trzymam kciuki mocno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kala3"]Ale Jackson i tylko Jackson do Tolkiena, fakt zrozumiale, ze teraz chce odpocząć i się odżegnuje od tych tematów Tolkienowskich, ale zobaczycie, że się da za jakiś czas przekonać, no zaplecze szeroko pojęte do tego ma. Ja w to wierzę i trzymam kciuki mocno.[/quote] Też trzymam kciuki!
Po tym, co nam zaprezentował, trudno będzie komukolwiek powtórzyć jego sukces w realizacji filmów fantasy. Nie wyobrażam sobie, by kto inny mógł realizować powieści Tolkiena.
Swoją drogą, jak Wam przypadła do gustu ostatnia część? Wciąż jestem przed seansem, ale bileciki już zaklepane :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja to liczę na to, że kolejne książki Tolkiena zostaną zekranizowane. Jednak póki co syn się nie zgadza. W sumie sam Tolkien też się nie zgadzał, a jednak... więc jest szansa. :)
Ja miałam iść dzisiaj, ale odpuszczę sobie bo pewnie będzie sporo ludzi i drogie bilety. Wstrzymam się do przyszłego tygodnia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też jestem fanem obu trylogii Jacksona, moim zdaniem najlepsze fantasy. Ostatni Hobbit świetny, oglądałem z ogromną przyjemnością. Lubię też serię Szybcy i Wściekli, niecierpliwie czekam na siódmą część.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Władca Pierścieni, Matrix, może Igrzyska Śmierci, z dzieciństwa riddick i tomb raider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Igrzyska śmierci, Matrix, filmy Marvela, Resident Evil i Underworld, tak co pierwsze przyszło mi do głowy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i]Powrót do przyszłości[/i], praktycznie wszystko Marvela, [i]Matrix[/i]...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Resident Evil i Underworld to klasyka do której często wracam. Ale ostatnio spodobał mi się Więzień Labiryntu. Oglądałam pierwszą część i z ciekawości zobaczyłam drugą kilka dni temu. Genialnie się zapowiada no i bankowo będzie trzecia część. Świetne efekty specjalne i w końcu jakis nowy motyw na całkiem zombi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwiezdne Wojny, Władca Pierścieni, Igrzyska śmierci, Niezniszczalni
Pewnie znalazł bym jeszcze kilka ale te jako pierwsze przyszły mi do głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
powiem szczerze, że nie siedzę a serialach, pamiętam z dzieciństwa jak babcia oglądała modę na sukces i Antonella, czy jakoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja ostatnio na Puls2 oglądam Agenci NCIS od poniedziałku do środy o 20:00 - ale teraz trzeba pamiętać że Polsat przesunął kanały i teraz jest na 157 miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Świetnych serii jest dużo. Niezły jest Mad Max (jutro leci trójka na TVN), takze ten nowy. Z dłuższych serii, to choćby Bourne - dzisiaj wieczorem na TV Puls leci Dziedzictwo Bourna (część bez Matta Damona).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeszcze chwilę temu lubowałam [i]Szybkich i wściekłych[/i] za niezły pokaz amerykańskiej kaskaderki. Równocześnie, gdzieś tam zawsze ceniłam wyczyny Jackie Chana, jeśli można filmy z nim w roli głównej zaliczyć do "serii". Z brytyjskich [i]Sherlocka[/i], z polskich [i]U Pana Boga za piecem / miedzą / w ogródku[/i].

A! Zapomniałabym o [i]Igrzyskach śmierci[/i], [i]Powrocie do przeszłości[/i] i [i]Niezgodnej[/i]. To takie aktualne maskotki, umilające pasywne w aktywność wieczory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomijając zombiaki 😉 To póki co leci :

The 100

Orange is the new black

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi